Зелений туризм в Карпатах
Ваш незабутній відпочинок в унікальних природних умовах Карпатських гір в поєднанні з домашнім затишком та надзвичайною гостинністю господарів гірських маєтків!
Сільський зелений та екологічний туризм в Карпатах

Туризм

Реклама

Санаторій "Карпатські зорі"
Туристичні об'єкти - Відпочинкові комплекси

Косівський санаторій "Карпатські зорі" має 25-ти річний досвід роботи в сфері туризму. Географія прийому відпочиваючих від Києва, Одеси, Харкова, Дніпропетровська, Новосибірська, Іркутська, Свердловська, Санкт-Петербурга, Москви до Варшави Бухареста, Софії.

В санаторії є всі умови для любителів літнього і зимового відпочинку. Враховуючи багаторічний досвід прийому туристів в санаторії велику увагу приділяють сімейному відпочинку.

Санаторій "Карпатські зорі" знаходиться в місті Косові, Івано-Франківської області, в мальовничому куточку поблизу підніжжя Покутсько-Буковинських Карпат на березі річки Рибниця. Наш санаторій одночасно може прийняти 110 чоловік в 26 однокімнатних двохмісних номерах і в 18 "Люкс" номерах , де одночасно може проживати сім'я із 3-х чоловік. В кожному номері телевізор, повний санвузол, холодна і гаряча вода цілодобово, в "Люксах" - холодильники. Повноцінне трьох разове харчування в кафе санаторію.

До послуг туристів бар, більярд, сауна, спортивний майданчик, теніс, туркабінет, туристсько-екскурсійна програма, зимою - прокат гірських лиж, санок. Поряд із санаторієм знаходиться канатно-бугельний підйомник на г. Міхалкова довжиною 1400 м.

Місто Косів ще називають столицею Гуцульських майстрів. Тут проживає велика кількість народних умільців, членів спілки художників України, роботи яких прикрашають багато музеїв не тільки в Україні, але й інших країнах.

Санаторій Карпатські зорі Санаторій Карпатські зорі Санаторій Карпатські зорі

Прихильникам сільського зеленого туризму (екологічного туризму) запропонують цікаві гірські піші чи вело-походи. Туристи під час відпочинку зможуть відвідати відомий на весь світ Косівський ярмарок, який ще називають своєрідним музеєм під відкритим небом. Тут можна побачити безліч робіт майстрів народно-прикладного мистецтва - вишивка, ткацтво, кераміка, художні вироби з бісеру, металу, дерева, шкіри, неповторної краси гуцульські писанки і багато інших виробів гуцульських майстрів. Тільки у нас крім державних музеїв Ви зможете також побувати і в приватних музеях та відвідати домашні колекції гуцульських майстрів. Досвідчені інструктори - екскурсоводи запропонують Вам прекрасні походи та екскурсії по вершинам Карпат. В літню пору року при бажанні Ви зможете піднятися на найвищу вершину України г.Говерлу.

Неповторна природа Карпат, мальовничі пейзажі, чудове лікувальне повітря, гриби і ягоди, неповторні купання в гірських ріках залишать у вашому серці приємні спогади про чудесний Карпатський край, відомий у світі під назвою - Гуцульщина.

Сільський зелений та екологічний туризм в Карпатах


 
Головна Санаторій "Карпатські зорі"