Зелений туризм в Карпатах
Ваш незабутній відпочинок в унікальних природних умовах Карпатських гір в поєднанні з домашнім затишком та надзвичайною гостинністю господарів гірських маєтків!
Сільський зелений та екологічний туризм в Карпатах

Туризм

Реклама

Туристичний готель "Косів"
Туристичні об'єкти - Відпочинкові комплекси

Гостинно запрошуємо на Косівщину, зокрема в туристичний готель "Косів".

Косів - містечко в підніжжі Карпат, центр Гуцульщини з різноманітними видами прикладного мистецтва: різьбою, ткацтвом, вишивкою, гончарством, унікальними творами зі шкіри, металу та неповторними писанками. Це особливий край, де люди живуть за давніми традиціями, з гуцульськими обрядами та своєю культурою. Косівщина - це край високих гір, стрімких потоків, нескінченних лісів та полонин, це звук трембіти та унікальні мелодії гуцульських музик.

Тур готель "Косів" знаходиться в центрі міста Косів. Це нова триповерхова будівля збудована за сучасними технологіями. До Ваших послуг 14 сучасних номерів: 8 двохмісних, 2 півлюкса та 4 люкс номера.
На першому поверсі ресторан - кафе на 30 місць, а також родзинка древнього Косова - підземний погріб XVII століття, який реставровано та облаштовано під бар "Скарби Лоткера" - тут Ви можете скуштувати різноманітні гуцульські страви, випити домашнього вина та бокал холодного пива.

Туристичний готель Косів Туристичний готель Косів Туристичний готель Косів

Додатково організовуємо виїзди груп на пасажирському мікроавтобусі до гірськолижних підйомників:
Косів, гора Михалкова - гірськолижний спуск з бугельним витягом на горі Михалкова довжиною 1400м - перепад висоти 250м - складність середньо-висока.
Шешори – мальовничий гірськолижний курорт розташований в передгір’ї Карпат на відстані 15км. 1 бугельний витяг, склон комфортний для початківців і лижників середнього класу. Можлива організація пікніка з шашликами.
Яблуниця - недалеко від Яблунецького перевалу, діє 5 бугельних підйомників, траси різних ступенів складності, від трас для початківців до серйозного екстріму.
Буковель - відомий гірськолижний курорт. Працюють бугільні і крісельні витяги. Траси підготовлені ратраком, працює сноутюбінг, прокат снігоходів. Можливе нічне катання (траса освітлюється).
Мигово - гірськолижний курорт розташований на висоті 740м над рівнем моря з бугельним витягом довжиною 1100 та 600м. Загальна довжина лижних трас 3300м.

Для прихильників сільського зеленого (екологічного) туризму запропонуємо окрему "гуцульську" програму!

Сплав по течії гірської річки на плотах - це весела пригода й випробування одночасно. Хвилі і пороги, швидкість течії та розмах весла - все це рафтинг. Особливо часті гості у нас туристи з м.Санкт-Петербург.

Тури вихідного дня: група туристів від 15 осіб - проживання дві доби 160грн, харчування 2 сніданки 40грн та 2вечері 60грн. Додаткові послуги за окрему плату. Організація маршрутів на вибір групи.

Сільський зелений та екологічний туризм в Карпатах


 
Головна Тур-готель "Косів"