Зелений туризм в Карпатах
Ваш незабутній відпочинок в унікальних природних умовах Карпатських гір в поєднанні з домашнім затишком та надзвичайною гостинністю господарів гірських маєтків!
Сільський зелений та екологічний туризм в Карпатах

Туризм

Реклама

Завтра у Львові розпочинається «Етновир»
Портал Зелений туризм - Новини зеленого туризму
З 20 по 24 серпня У Львові буде представлена етнічна культура з різних куточків світу – впродовж 5-ти днів у місті у межах святкування 20-ї річниці Незалежності України триватиме IV Міжнародний фольклорний фестиваль «Етновир».

Як зазначають організатори, цьогоріч у «Етновирі» візьмуть участь найвідоміші та найколоритніші колективи за чотирирічну історію фестивалю. Танцюристи на ходулях з Франції, експресивні африканські барабанщики з Бурунді, гарячі греки з всесвітньовідомим танцем «Сіртакі», неймовірні Баски та жонглери прапорами з Італії влаштують 5-денну феєрію у Львові!!! Фольклорні паради вулицями міста, вечірні концерти на пл. Ринок, кулінарні майстер-класи, фольклорне шахове шоу – все це «Етновир-2011».

«Цьогорічний, четвертий «Етновир» стане одним із найавторитетніших фестивалів у Львові. Дуже символічно те, що захід припадає на святкування 20 –ї річниці Незалежності України, і ми навіть перефразовуємо салоган фестивалю «Весь світ до Львова» на «Весь світ вітає Україну з ювілеєм Дня Незалежності». Тому цього року підбираємо колоритний склад учасників. Загалом буде 9 колективів, з них 3 колективи, що дуже приємно і дуже символічно, з української діаспори, зокрема 2 з Канади та 1 з Великої Британії. Також будуть українські колективи», - розповів організатор фестивалю Андрій Сидор.

Італію на фестивалі представить «The Castiglion Fiorentino Historical Group» - історичний ансамбль прапороносців – відомий на весь світ колектив, що поєднує свій виступ ефектними постановками з прапорами. Колектив представляв своє шоу на подіях світового рівня: Відкритті Фіналу Ліги чемпіонів УЄФА у Римі, церемонії відкриття Кубку світу FIFA у Сеулі, Церемонії відкриття етапу Grand Prix Formula 1 у Бахрейні та інші.

«З Італії приїжджає колектив прапоромахів та жонглерів прапорами, це якщо дослівно перекласти з італійської. Це дуже відомий колектив. Їхнє шоу полягає в жонглюванні прапорами. Вони також привозять сюди родзинку цьогорічного фестивалю – живий чемпіонат з шахів. Італійці будуть постановниками живого шахового турніру», - розповів Андрій Сидор.

Республіка Бурунді, Центральна Африка – один з найколоритніший колективів цьогорічного фестивалю. Виступи цього колективу супроводжуються фольклорними піснями та танцями під звуки справжніх африканських барабанів.

«Нарешті до нас приїжджають африканці. Це барабанщики з Бурунді, які цього року отримали гран-прі на Берлінській туристичній виставці», - розповів Андрій Сидор.

Франція цього року представить два колективи. Але якщо один з них представить свою етнічну французьку культуру, то інший – культурне надбання країни Басків.

«Перший французький колектив на ходулях ще й танцює. Вони найбільш чисельна група. Їх приїжджає 35 осіб. Це такий типовий французький фольклор південно-західної Франції. Чекаємо ми вдруге колектив з країни Басків. Минулого року це були баски, які географічно знаходилися на території Іспанії, цього року це баски з Франції», - розповів Андрій Сидор.

І, звичайно, Греція. Цього року знову танцюватимуть «Сіртакі» на пл. Ринок. За це відповідатимуть Folk Dance Group «MENELAIS», Karditsa Hellas.

Місцем проведення фестивалю і надалі залишатиметься пл. Ринок. Всі головні дійства, включно з гала-концертом, відбуватимуться тут протягом 20-23 серпня. А 24 серпня буде концерт до Дня Незалежності у ТЦ «King Cross Leopolis», там же відбуватиметься шаховий турнір.

Розпочнеться все з урочистої ходи центральною частиною міста. Після цього відбудеться відкриття фестивалю, де кожен колектив представить свою країну.

«Ще одним цікавим моментом фестивалю буде кухня народів світу. Всі колективи протягом декількох днів складають своє меню, щоб здивувати львів’ян і гостей міста. Ми будемо мати протягом цих днів справжнє наметове містечко на площі Ринок», - розповів Андрій Сидор.

Організаторами цьогорічного фестивалю виступила громадська організація «Етновир» за підтримки Львівської міської ради.
«Кожного року фестиваль вдосконалюється, розвивається. Організатори докладають до цього все більше і більше зусиль. Я переконаний, що цього року фестиваль буде найкращий у порівняні з попередніи роками», - розповів начальник управління культури ЛМР Андрій Вороновський.
«Це буде справжній «Етновир», - і музичний, і танцювальний, і вокальний, і гастрономічний», - додав Андрій Сидор.

Програма фестивалю:
20.08.2011 року
Пл. Ринок

18.00 - 18.30 - марш-парад учасників фестивалю центральною частиною міста
18.45 - урочисте відкриття фестивалю на центральній площі міста - пл. Ринок
19.00 - 21.30 - концерт за участю фольклорних колективів Італії, Франції, країни Басків, Республіки Бурунді,Греції та України
Кухня народів світу - кожен іноземний колектив пригощає гостей фестивалю національними стравами.
Ярмарок народних промислів країн-учасниць фестивалю та українських майстрів.

21.08.2011 року
Пл. Ринок
19.00 - 21.30 - концерт за участю іноземних та українських фольклорних колективів на центральній площі міста - пл. Ринок
Кухня народів світу – кожен іноземний колектив пригощає гостей фестивалю національними стравами
Ярмарок народних промислів країн-учасниць фестивалю та українських майстрів

22.08.2011 року
Пл. Ринок

19.00 - 21.30 - концерт за участю іноземних та українських фольклорних колективів на центральній площі міста — пл. Ринок
Кухня народів світу - кожен колектив пригощає гостей фестивалю національними стравами
Ярмарок народних промислів країн-учасниць фестивалю та українських майстрів

23.08.2011 року
Пл. Ринок

18.00 - 18.30 - марш-парад учасників фестивалю центральною частиною міста
19.00 - 22.00 – гала-концерт всіх учасників фестивалю
Кухня народів світу - кожен іноземний колектив пригощає гостей фестивалю національними стравами
Ярмарок народних промислів країн-учасниць фестивалю та українських майстрів

24.08.2011 року
ТРЦ King Cross Leopolis

19.00 - 21.30 – святковий концерт з нагоди святкування 20-ї річниці Незалежності України за участі фольклорних колективів Італії, Франції, країни Басків, Республіки Бурунді,Греції та України ТРЦ King Cross Leopolis
 

Зелений туризм в Карпатах про туризм


 
Головна Новини туризму Завтра у Львові розпочинається «Етновир»