Зелений туризм в Карпатах
Ваш незабутній відпочинок в унікальних природних умовах Карпатських гір в поєднанні з домашнім затишком та надзвичайною гостинністю господарів гірських маєтків!
Сільський зелений та екологічний туризм в Карпатах

Туризм

Реклама

Цими вихідними на Львівщині стартує «ЗахіД»
Портал Зелений туризм - Новини зеленого туризму
Цими вихідними на Львівщині стартує «ЗахіД»
Наступними вихідними, третій рік поспіль відбуватиметься одна з найграндіозніших музично-мистецьких подій – фестиваль «Захід».

Через шалений ажіотаж, організатори мандруючого фестивалю намагалися відшукати місце, де зможуть комфортно розміститись усі бажаючі. Тож цьогоріч фестиваль пройде на базі відпочинку «Сонячна галявина» в селі Родатичі, що в 30 кілометрах від Львова.

Назва події поєднує у собі як географічне місце розташування фестивалю, так і його приналежність до європейської культури. «Захід» як єдиний мистецький продукт, котрий за три дні проведення має внести всім ясність, що українська культура динамічно розвивається і готова це продемонструвати перед глядачами та відвідувачами з інших країн.

На фестивалі організовано дві сцени. Музичну сцену представлятимуть понад 40 кращих гуртів країни. Ot Vinta, Крихітка, Мертвий Півень, Юркеш, Димна суміш, the Вйо, Тінь сонця, Фліт, O.Torvald, Роллікс, Lюк (дует), Гуцул Каліпсо, Оркестр Че, Холодне сонце, Los Colorados, Брем стокер, Квадраджесіма, Діля, Оратанія, Серцевий напад, Merva, Fakultet, Sciana, Кораллі, BandurBand та інші. Нововведенням фестивалю стало запрошення двох білоруських гуртів Sciana та Terrakod – переможців фестивалю Mens Fest.

Як завжди, окрім музичного наповнення на фестивалі буде не менш потужна літературна частина: Поваляєва, Грицько Семенчук, Іздрик, Влад Шубєнков, Олег Короташ, Богдан-Олег Горобчук, Павло Коробчук, Сергій Пантюк. Буде проведено чемпіонат по слему серед літераторів.

Відвідувачі фестивалю зможуть зупинитися у наметовому містечку, що буде розташований на території бази і фестивального майданчика. Ті хто не звик до життя у наметах зможуть зупинитися на базі відпочинку, де вони зможуть зняти кімнату, або у готелях та костелах Львова. Організатори подбали про безкоштовні автобуси до фестивального поля, скористатися якими можна лише за наявності вхідного квитка на фестиваль.


 

Зелений туризм в Карпатах про туризм


 
Головна Новини туризму Цими вихідними на Львівщині стартує «ЗахіД»