Зелений туризм в Карпатах
Ваш незабутній відпочинок в унікальних природних умовах Карпатських гір в поєднанні з домашнім затишком та надзвичайною гостинністю господарів гірських маєтків!
Сільський зелений та екологічний туризм в Карпатах

Туризм

Реклама

У День Незалежності у Львові лунатиме класична музика
Портал Зелений туризм - Новини зеленого туризму
24 серпня в Палаці Потоцьких, що вул. Коперника, 15, пройде виступ симфонічного оркестру .

Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії під керівництвом диригента Айдара Тобираєва представить святкову концертну програму «Гала Україна» на тему «Від класики до Незалежності», під час якої глядачі почують найкращі зразки симфонічної музики ХІХ-ХХ ст.

«Це зроблено для того, щоб люди, які прийшли на концерт, могли впізнати знайомі мелодії» - розповів генеральний директор Львівської обласної філармонії Володимир Сивохіп.

Загалом, участь у концерті візьмуть близько 80 учасників оркестру, а також солісти Наталія Ковальова (сопрано, Німеччина) та Олександр Божик (скрипка, Україна).

«Ми робимо все для того, щоб любителі класичної музики також змогли відчути задоволення від виконання світових шедеврів під час святкування Дня Незалежності. Цей концерт стане однією з головних подій 24 серпня у Львові», - розповів начальник управління культури ЛМР Андрій Вороновський.

Святковий концерт розпочнеться о 19:00 год.
 

Зелений туризм в Карпатах про туризм


 
Головна Новини туризму У День Незалежності у Львові лунатиме класична музика