Зелений туризм в Карпатах
Ваш незабутній відпочинок в унікальних природних умовах Карпатських гір в поєднанні з домашнім затишком та надзвичайною гостинністю господарів гірських маєтків!
Сільський зелений та екологічний туризм в Карпатах

Туризм

Реклама

Кіномистецтво від КіноЛева
Портал Зелений туризм - Новини зеленого туризму
Кіномистецтво від КіноЛева
З 21 по 24 серпня у Львові відбудеться VI Фестиваль незалежного кіна «КіноЛев»

Вже традиційно наприкінці серпня Музей Ідей перетворюється на кінопростір, де розгортає свою діяльність Фестиваль незалежного кіна «КіноЛев». Кожного року фестиваль обирає собі основну тематичну лінію, навколо якої безпосередньо розгортаються всі проекти. Цього разу такою темою є «Кіно як пропаганда» – як інструмент свідомої маніпуляції людиною, як механізм впливу на суспільну свідомість, спроба формування певних цінностей та світогляду. Тому «КіноЛев» представить своїм гостям неоднозначні роботи із різноплановими поглядами таких визначних кіномитців як Лені Рифеншталь, Олександр Довженко, Анатолій Литвак, а також анімаційні роботи подібного спрямування.

Незмінною частиною програми залишається також проект «Інший погляд», який цьогоріч презентуватиме нову хвилю кіна Мексики. Важливим моментом цієї частини програми стане альманах «Революція», що об’єднує собою десять режисерів, чиї роботи пропонують новий погляд на революцію у контексті сучасності, без пропаганди та різноманітних гасел.

Важливою складовою «КіноЛева» залишається також український кінематограф. На глядачів очікує показ стрічки Марини Вроди «Крос», що здобула у Каннах «Золоту пальмову гілку», а також покази нових робіт відомих українських аніматорів Анатолія Лавренішина, Олександра Шмигуна та Степана Коваля. І, звичайно, документальні та ігрові стрічки молодих українських кінематографістів.

Не залишиться фестиваль і без класика-патрона – цього року ним стане знаний французький режисер Франсуа Трюффо, один із засновників «нової хвилі». Отож, до патронів попередніх фестивалів Федеріко Фелліні та Інгмара Бергмана, чиї імена вже прикрашають вулицю поряд із Музеєм Ідей, долучиться табличка Франсуа Трюффо. А що більше потішить кіноманів – це можливість переглянути стрічку режисера «Американська ніч» з українським озвученням та інші його фільми із українськими субтитрами. Поряд із одним майстром кіно фігуруватиме ще одна помітна постать французької «нової хвилі» – Ерік Ромер, чиї кінострічки також будуть представлені на «КіноЛеві».

Окрім великої кількості кінопоказів, у рамках фестивалю спільно із Галицьким дискусійним клубом «Митуса» проводитиметься круглий стіл «Кіно – пропаганда чи мистецтво?». Учасниками дискусії стануть кінематографісти, історики, культурологи, психологи – абсолютно різні люди, кожен із яких захищатиме свою точку зору. Гостем круглого столу буде також іспанський кінопродюсер, що запропонує ще кардинально іншу позицію стосовно кіна.

Ще одним особливим доповненням цьогорічного «КіноЛева» стануть щоденні арт-увертюри – різноманітні музичні, поетичні та візуальні перформанси талановитих митців, які передуватимуть кінопоказам.

Вхід на усі акції фестивалю безкоштовний. А оскільки вечірні перегляди відбуватимуться на відкритому майданчику і закінчуватимуться близько 3 години ночі, організатори радять брати із собою теплі речі або пледи.

Детальну програму фестивалю можна переглянути тут.
 

Зелений туризм в Карпатах про туризм


 
Головна Новини туризму Кіномистецтво від КіноЛева