Зелений туризм в Карпатах
Ваш незабутній відпочинок в унікальних природних умовах Карпатських гір в поєднанні з домашнім затишком та надзвичайною гостинністю господарів гірських маєтків!
Сільський зелений та екологічний туризм в Карпатах

Туризм

Реклама

У Косові відбудеться XIX міжнародний Гуцульський фестиваль
Портал Зелений туризм - Новини зеленого туризму
У Косові відбудеться XIX міжнародний Гуцульський фестиваль
27-28 серпня у місті Косів Івано-Франківської області відбудеться XIX міжнародний Гуцульський фестиваль.

27-28 серпня у місті Косів Івано-Франківської області відбудеться XIX міжнародний Гуцульський фестиваль, повідомляє Арт Вертеп.

Як повідомили  у прес-службі голови облдержадміністрації, відповідне розпорядження підписав губернатор Михайло Вишиванюк.

Основна мета фестивалю - розвиток та популяризація традиційних видів народного мистецтва, звичаїв, обрядів гуцулів, підвищення соціального і мистецького статусу автентичного фольклору, виявлення самобутніх творчих колективів, окремих виконавців та майстрів образотворчого і декоративно-ужиткового мистецтва.

Затверджено склад організаційного комітету з підготовки та проведення фестивалю, який очолив заступник голови облдержадміністрації Роман Іваницький.

Під час фестивалю відбудеться науково-практична конференція «Гуцульський феномен: мистецтво життя і творчості», вернісаж-виставка ліжникарства «Барвограй», конкурсні мистецькі програми художніх колективів та інші заходи.


 
Головна Новини туризму У Косові відбудеться XIX міжнародний Гуцульський фестиваль