Зелений туризм в Карпатах
Ваш незабутній відпочинок в унікальних природних умовах Карпатських гір в поєднанні з домашнім затишком та надзвичайною гостинністю господарів гірських маєтків!
Сільський зелений та екологічний туризм в Карпатах

Туризм

Реклама

Ківалов подарував Януковичу гідрокостюм
Портал Зелений туризм - Новини зеленого туризму
Середа, 13 липня 2011, 20:29

На свій 61-й день народження Віктор Янукович попросив не дарувати йому дорогих подарунків, а тому отримав від гостей альбом з фотографіями, коровай, гідрокостюм і ікону.

«Фракція Партії регіонів підготувала для Віктора Федоровича колективний подарунок - фотоальбом з нашими спільними фотографіями і букет троянд. Так ми вирішили на фракції», - розповів регіонал Василь Грицак. Спікер Володимир Литвин, як і минулого року, вирішив подарувати ікону, а регіонал Сергій Ківалов - гідрокостюм для дайвінгу. «Я знаю, що президент має цікаве хобі - він дайвер і активно займається туризмом. Ось вирішив подарувати йому спеціальний костюм: це «літній», короткий, варіант. Сподіваюся, він випробує його в Криму», - заявив Ківалов.

В.о. президента Молдови Маріан Лупу, який приїхав до Криму, привіз із Кишинева величезну 5-літрову пляшку шампанського з Криковських підвалів і подарував ексклюзивне видання книги російською мовою з історії Молдавії.

Були й інші подарки. Губернатори піднесли президенту коровай на рушнику з квітами і пам'ятною адресою, де кожен залишив свій автограф. «Все було скромно. Привітали, потиснули руку, пригубили шампанського і розійшлися. На все про все пішло максимум 20 хвилин», - розповів один з губернаторів.

Були й подарунки від мерів: глави Одеси, Кривого Рогу, Єнакієве, Харкова, Львова та Запоріжжя в складчину придбали рідкісну ікону ручної роботи.

Зелений туризм в Карпатах


 
Головна Новини туризму Ківалов подарував Януковичу гідрокостюм