Зелений туризм в Карпатах
Ваш незабутній відпочинок в унікальних природних умовах Карпатських гір в поєднанні з домашнім затишком та надзвичайною гостинністю господарів гірських маєтків!
Сільський зелений та екологічний туризм в Карпатах

Туризм

Реклама

У Львові святкуватимуть Єврейське весілля
Портал Зелений туризм - Новини зеленого туризму

08.07.2011 10:10

Зелений туризм: Львів

У Львові святкуватимуть Єврейське весілля

24-25 липня у Львові буде третій міжнародний фестиваль єврейської музики «LvivKlezFest», в програмі якого відбудеться театралізована весільна хода за маршрутом від пл. Галицької по вулиці Староєврейські і до вулиці Підвальної.

Також в програмі фестивалю плануються майстер-класи, ярмарок та гала-концерт, повідомляє прес-служба ЛМР.

Як розповідають організатори, назва фестивалю походить від поняття «клезмерська музика», тобто музика єврейських ансамблів, які не знали нотної грамоти, проте завжди вміли тонко відчути та передати душу єврейського народу.

Ініціатором свята є благодійний фонд «Хесед – Ар’є», який вже втретє проводить такий фестиваль і має на меті популяризувати єврейську культуру. В рамках свята будуть відбуватися моновистави, концерти єврейської музики, семінари та свято вулиці Староєврейської.

«Такі дійства та фестивалі приваблюють багато туристів, які приїжджають не лише з інших країн, але й з різних міст України та області. Завдяки ініціативам громади міста та підтримці цих ініціатив міською радою, щороку у Львові відбувається близько 50 фестивалів», - розповідають в управлінні туризму міської ради.
 

Зелений туризм в Карпатах про туризм


 
Головна Новини туризму У Львові святкуватимуть Єврейське весілля