Зелений туризм в Карпатах
Ваш незабутній відпочинок в унікальних природних умовах Карпатських гір в поєднанні з домашнім затишком та надзвичайною гостинністю господарів гірських маєтків!
Сільський зелений та екологічний туризм в Карпатах

Туризм

Реклама

Вперше в Україні відбудеться Літня Джазова Школа
Портал Зелений туризм - Новини зеленого туризму

07.07.2011 10:09

Зелений туризм: Львів

Вперше в Україні відбудеться Літня Джазова Школа

Вперше в Україні відбудеться Літня Джазова Школа, де молоді музиканти зможуть навчатися у майстрів джазу з Польщі та США.

Із 15 по 18 липня у Львові викладатимуть учасник колективів Michel Pettruciani та Michel Camilo контрабасист Michael Bowie (США), чиказький барабанщик Frank Parker (США), джазовий вокаліст 2010 р. у Польщі Janusz Szrom, видатний польський піаніст та композитор Bogdan Holownia (Польща). Окрім лекцій та майстер-класів, українські музиканти вперше матимуть змогу вільно поспілкуватись та пограти на сейшенах із музикантами світового рівня. Досі навчання у форматі workshops для українських музикантів було доступним лише закордоном. Тепер «живе навчання» у майстрів стало можливим у найбільш джазовому місті країни - Львові.

Школу організовують «JazzClub.Lviv», мистецьке об'єднання «Дзиґа», Ходжежська джазова школа «Cho-Jazz» (Польща), факультет культури та мистецтв ЛНУ ім. І.Франка за підтримки Посольства США в Україні.

Літня Джазова Школа стане початком майбутньої щорічної Школи Джазу у Львові. Під час навчання проводитимуться лекції з історії та теорії джазу, індивідуальні заняття з викладачами, а також будуть сформовані колективи із студентів-учасників. Діяльність Школи включатиме концерти та джем-сейшени за участю викладачів та учасників у «JazzClub.Lviv». Заключний концерт викладачів відбудеться 17 липня у львівському клубі «Picasso».

Окрім навчання, проект допоможе познайомити джазових музикантів між собою, збільшити аудиторію поціновувачів джазової культури та стане базою для майбутньої співпраці між музикантами різних країн.

Участь: Участь у школі є відкритою для молодих джазових виконавців з усієї України. Вартість навчання - 250 грн. Реєстрація проводитиметься до 5 липня за ел. поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду . З огляду на обмежену кількість учасників, перевага надаватиметься музикантам із досвідом гри.

Місце: факультет культури та мистецтв ЛНУ ім. І.Франка (вул. Валова, 20).

джем-сейшени: клуб "Квартира 35"( II поверх "Дзиґи", вул. Вірменська 35)

За матеріалами Арт Вертеп

 


 
Головна Новини туризму Вперше в Україні відбудеться Літня Джазова Школа