Зелений туризм в Карпатах
Ваш незабутній відпочинок в унікальних природних умовах Карпатських гір в поєднанні з домашнім затишком та надзвичайною гостинністю господарів гірських маєтків!
Сільський зелений та екологічний туризм в Карпатах

Туризм

Реклама

Цього року АртПоле проходитиме в селищі Уніж, Івано-Франківської області
Портал Зелений туризм - Новини зеленого туризму

07.07.2011 11:13

Зелений туризм: ...Усі регіони

Цього року АртПоле проходитиме в селищі Уніж, Івано-Франківської області

Цього року АртПоле (12-16.07) проходитиме в Дністровському каньйоні, що вражає своєю величчю і мальовничістю. Найближчі великі міста — Івано-Франківськ і Тернопіль.

На фестивалі творитимуть Besh’o’droM (Угорщина) Village Kollektiv (Польща), Wild Marmalade (Австралія), PortMone (Бєларусь), Feloche (Франція), TrioVD (Великобританія), Dva (Чехія), надзвичайно сильна українська складова: ДахаБраха, Гайдамаки, Перкалаба, Пропала Грамота і ще багато чудових музикантів, зокрема тих, що представляють автентичну сцену: Капела Бай (Карпати), Джазаїр (Крим), Перемітка (Покуття). Як завжди, насичена програма майстерень: фото, vj, витинанка, гончарство, ковальство, співи, танці та інші фізичні вправи, а також кінопокази, дитячий майданчик, чайні церемонії, традиційні коктейлі та знайомство з кухнею різних народів.

Лендарт-програму цього року АртПоле проводить спільно з найдавнішим українським лендарт-симпозіумом «Простір Покордоння», а упорядкуванням території опікується Кузня Уніж - дружня агенція «Наш формат». Таке поєднання зусиль та енергій зробить програму ще цікавішою, умови — комфортнішими, а нові твори — досконалішими.

За матеріалами АртВертеп


 
Головна Новини туризму Цього року АртПоле проходитиме в селищі Уніж, Івано-Франківської області