Зелений туризм в Карпатах
Ваш незабутній відпочинок в унікальних природних умовах Карпатських гір в поєднанні з домашнім затишком та надзвичайною гостинністю господарів гірських маєтків!
Сільський зелений та екологічний туризм в Карпатах

Туризм

Реклама

Підбито підсумки конкурсу п’єс «Драма.UA-2011»
Портал Зелений туризм - Новини зеленого туризму

07.07.2011 04:36

Зелений туризм: Львів

Підбито підсумки конкурсу п’єс «Драма.UA-2011»

Під час ІІ Фестивалю сучасної драматургії «Драма.UA», який проходив з 29 червня по 2 липня у Львові та на Міжнародному фестивалі мистецтв «Fort.Missia» були оголошені результати конкурсу п’єс «Драма.UA-2011».

Переможцем конкурсу стала п’єса Артура Млояна (Київ) «Сімейні люди». Друге місце посіли роботи Костянтина Солов’єнка (Київ) «Екстреміст» та «Голодна любов». На третьому місці, за визначенням журі, опинилися «Сонні пігулки» та «Катрін у пастці» Марії Вакули (Київ).

Особливу відзнаку журі за високу авторську майстерність і серйозні стосунки з класичним твором отримала п’єса Олександра Виженка (Запоріжжя) «Володимир на шиї».

До лонг-лісту конкурсу увійшли 12 п’єс: «Екстреміст» та «Голодна любов» Костянтина Солов’єнка (Київ), «Сімейні люди» Артура Млояна (Київ), «Хворі клепсидри» Христі Венгринюк (Чернівці), «Не дочекались» Катерини Аксьонової (Львів), «Проблеми дощів» Тетяни Киценко (Київ), «Дядько з крилами» Олександра Гавроша (Ужгород), «Катрін у пастці» та «Сонні пігулки» Марії Вакули (Київ), «І мене моя міліція» Елеонори Сіндєєвої (Дніпропетровськ), «Три сценарії Олега Шинкаренка» Олега Шинкаренка (Київ) та «Володимир на шиї» Олександра Виженка (Запоріжжя).

Загалом до участі у конкурсі п’єс «Драма.UA-2011» зголосилися 37 драматургів, які надіслали на розгляд журі 45 своїх робіт. Це автори з Києва, Львова, Броварів, Херсону, Одеси, Запоріжжя, Донецька, Тернополя, Коломиї, Теребовлі, Харкова, Саскатуна (Канада), Ужгорода, Новомиргорода, Дніпропетровська, Верхньої Криниці (Запорізька область).
 

Зелений туризм в Карпатах про туризм


 
Головна Новини туризму Підбито підсумки конкурсу п’єс «Драма.UA-2011»