Зелений туризм в Карпатах
Ваш незабутній відпочинок в унікальних природних умовах Карпатських гір в поєднанні з домашнім затишком та надзвичайною гостинністю господарів гірських маєтків!
Сільський зелений та екологічний туризм в Карпатах

Туризм

Реклама

Японський гурт MONO виступить у Львові
Портал Зелений туризм - Новини зеленого туризму

05.07.2011 10:36

Зелений туризм: Львів

Японський гурт MONO виступить у Львові

MONO - японські боги інструментальної музики, легенда світового пост-року, що не потребує представлення жодному освіченому меломану. Єдиний в Україні концерт MONO в Україні відбудеться у приміщенні Львівської обласної Філармонії. На підтримці виступатимуть сучасні класики із Польщі - New Century Classics.

MONO (часто йдуть під тегами “Modern Classical” та “Instrumental Post Rock”), були сформовані на початку 1999 року гітаристом та композитором Такаакіра Ґото / Takaakira Goto та його другом-гітаристом Йода / Yoda. Незабаром до них приєдналися басистка Тамакі Куніші / Tamaki Kunishi і барабанщик Ясунорі Такада / Yasunori Takada.

За час свого існування MONO випустили 5 студійних альбомів, 2 концертних DVD та значну кількість інших записів. Варто відзначити, що запис і аранжування декількох альбомів гурту робив Стів Альбіні / Steve Albini, який працював з такими гуртами як Nirvana, Melt-Banana і Mogwai. Текстурні мелодії і звук, схожий на тканину ручної роботи, накладаються одне на одне, деякі з них такі щільні і неосяжні, наче найтемніші глибини океану, а інші - тонші за найлегше гірське повітря, повторюються між собою поки все разом неминуче не вивергається гарячою лавою, яка спускається водоспадом навколо ваших вух. Завдяки любові до динамічного поєднання гучної та тихої гри, їх часто відносять до пост-рокових музикантів. MONO ж, насправді, набагато складніші. Говорячи метафорами, через океани вони тримаються за руки з такими оригінальними командами як Stars of the Lid, Explosions in the Sky, Do Make Say Think значно міцніше, ніж із часто згадуваними Tortoise і Mogwai.

Попередній тур MONO тривав три роки, музиканти об'їхали з концертами майже всі континенти. В Україні MONO виступить вперше, тож для мешканців та гостей Львова подія має стати незабутньою.

Найкласичніший у розрізі нового століття гурт New Century Classics з часу створення у 2006 році встиг записати альбом та 2 EP, що були високо відзначені не тільки польською, а й міжнародною пресою. Минулого року краківський колектив зазнав певних змін. Гурт зараз знаходиться в роботі над другим альбомом і вже встиг презентувати дещо з нового матеріалу на кількох нещодавніх концертах у Польщі.

Концерт відбудеться у неділю, 17 липня. Початок - 20:00.

Зелений туризм в Карпатах про туризм


 
Головна Новини туризму Японський гурт MONO виступить у Львові