Зелений туризм в Карпатах
Ваш незабутній відпочинок в унікальних природних умовах Карпатських гір в поєднанні з домашнім затишком та надзвичайною гостинністю господарів гірських маєтків!
Сільський зелений та екологічний туризм в Карпатах

Туризм

Реклама

На фестиваль у Підкамені очікують до 10 тисяч гостей
Портал Зелений туризм - Новини зеленого туризму

22.06.2011 10:08

Зелений туризм: Броди

На фестиваль у Підкамені очікують до 10 тисяч гостей

22 – 24 липня 2011 року у Бродівському районі відбудеться п’ятий Фестиваль «Підкамінь 2011».
 

Про це 21 червня повідомили під час прес-конференції у Львівській обласній раді співголови громадського оргкомітету з проведення фестивалю депутати Львівської обласної ради Олександр Ганущин та Ігор Криськів.

Проведення етнофестивалів «Підкамінь - 2007», «Підкамінь - 2008», «Підкамінь – 2009», «Підкамінь – 2010» засвідчило, що мешканці Львівщини позитивно сприймають такий захід, головною метою якого є привернути увагу до відбудови громадським коштом пам'яток архітектури та популяризувати українське - від сучасної фолькової пісні до національного одягу, зауважив співголова оргкомітету, депутат обласної ради Олександр Ганущин. - Львівська обласна рада виступає співорганізатором фестивалю.

Щоденна кількість учасників кожного з проведених фестивалів перевищувала десять тисяч осіб, більшість з яких відгукнулася на заклик організаторів бути на фестивалі у вишиваних строях.

Концепція Етнофестивалю "Підкамінь" припала до душі його поціновувачам. Це сучасна українська фолькова музика на фоні неймовірної краси природи, монастиря, котрий пережив вічність, і усього енергетичного ландшафту Північного Поділля, - наголосив співголова оргкомітету, депутат обласної ради Ігор Криськів.

Організатори розглядають можливість участі у концертній програмі фестивалю таких гуртів, як «Веремій», «Тінь сонця», «Кому Вниз», «Бандур Бенд», «Кораллі», «Дримба та Дзиґа», «ВВ», Гайдамаки», «Тарасова ніч», «30 паралель», «Чумацький шлях», «Домра», «Широкий лан», «Стихія», «PanKe Shava», «2 поверх», «Крапка», «Камо грядеши», «Кам’яний гість», «Іванна Нечай», «Шосте Чуття», «Verlibena», «ЕтноТрансБенд ДЗЕНЬ», "Otava", «НаВиворіт», «Illaria».

Окрім концертної триденної програми, на заході відбуваються численні мистецькі та спортивні акції. Як зазначили під час прес-конференції, до проведення Фестивалю буде залучена і Церква, яка активно реалізовуватиме духовну місію, проводячи душпастирську роботу серед учасників заходу.


 
Головна Новини туризму На фестиваль у Підкамені очікують до 10 тисяч гостей