Зелений туризм в Карпатах
Ваш незабутній відпочинок в унікальних природних умовах Карпатських гір в поєднанні з домашнім затишком та надзвичайною гостинністю господарів гірських маєтків!
Сільський зелений та екологічний туризм в Карпатах

Туризм

Реклама

Готелі України перевірятимуть на зірковість
Портал Зелений туризм - Новини зеленого туризму

08.06.2011 12:48

Зелений туризм: ...Усі регіони

Готелі України перевірятимуть на зірковість

Готелі України з 1 січня 2012 року мають проходити обов'язкову категоризацію на зірковість, повідомляє Interfax.

"Кожен готель із 1 січня 2012 року має отримати зірки і показати реальний свій рівень готелю", - сказав заступник голови Державної служби туризму і курортів України Дмитро Заруба під час щорічного українського готельного форуму "Інвестиції, розвиток, управління, інновації" у Києві в середу.

За його словами, також будуть переглянуті критерії оцінки зірковості. Зокрема, чинну на сьогодні в Україні систему оцінки, яка ґрунтується на французькій моделі, може бути замінено європейським стандартом Hotelstars Union асоціації HOTREC; відповідне рішення перебуває на стадії розгляду.

"Новизною цієї системи буде те, що буде введено бальну систему оцінки критеріїв. Тобто будуть обов'язкові критерії і необов'язкові, завдяки яким Ви можете набрати більшу кількість балів, якщо у Вас є якийсь з компонентів кращий. Таким чином, Ви набираєте певну кількість балів, щоб отримати певну кількість зірок", - пояснив Д. Заруба.

Як повідомлялося, депутати фракції Партії регіонів Олександр Зац та Ігор Прасолов пропонували парламенту законодавчо закріпити введення обов'язкової категоризації готелів в Україні.

Раніше Держслужба туризму і курортів Міністерства культури і туризму України повідомляла про намір внести зміни до державного стандарту "Класифікація готелів", взявши за основу європейський стандарт Hotelstars Union асоціації HOTREC.

Стандарт Hotelstars Union містить 270 пунктів за вимогами до готелів, частина з яких є обов'язковими, а частина - має рекомендаційний характер. При цьому готель набирає певну кількість балів залежно від відповідності вимогам, за загальною кількістю яких визначається його зірковість.

Європейський стандарт Hotelstars Union було затверджено 14 грудня 2009 в Празі членами асоціації HOTREC - Швецією, Німеччиною, Австрією, Швейцарією, Угорщиною, Нідерландами та Чехією. Ця система надає більш об'єктивної оцінки послугам, які надаються готелем, а не лише вимогам до технічного переоснащення
 


 
Головна Новини туризму Готелі України перевірятимуть на зірковість