Зелений туризм в Карпатах
Ваш незабутній відпочинок в унікальних природних умовах Карпатських гір в поєднанні з домашнім затишком та надзвичайною гостинністю господарів гірських маєтків!
Сільський зелений та екологічний туризм в Карпатах

Туризм

Реклама

У Львові 22-28 червня триватиме «Тиждень вуличного кіно»
Портал Зелений туризм - Новини зеленого туризму

20.06.2011 10:06

Зелений туризм: Львів

У Львові 22-28 червня триватиме «Тиждень вуличного кіно»

Кожного вечора з 22 до 28 червня відбуватиметься показ фільмів, присвячених тематиці ювілейних та пам’ятних подій.

28 червня біля Оперного театру ім. Соломії Крушельницької святкуватимуть День Конституції.

«На західній стороні площі Ринок стоятиме великий екран з проектором для транслювання фільмів та партер на 100-130 крісел. Львів’яни зможуть переглянути фільми з нагоди 22 червня, Дня Конституції тощо. Зокрема, 26 червня у рамках святкування 10-річчя приїзду Івана Павла ІІ, відбудеться показ фільму «Іван Павло ІІ. Папа усіх», - розповіла працівник управління освіти Оксана Киричинська.

Уся інформація про фільми, які транслюватимуться, інші події, присвячені святкуванню та вшануванню подій 22-28 червня, буде розміщена на великому банері на площі Ринок.

28 червня біля оперного театру ім. Соломії Крушельницької святкуватимуть День Конституції. З 14 до 17 години відбудеться захід «Конституція для дітей». Після дитячого свята від пам’ятника Данила Галицького по проспекту Свободи пройде духовий оркестр. Тож до святкування Дня Конституції зможуть долучитися як дорослі, так і наймолодші львів’яни.

Зелений туризм в Карпатах про туризм


ТОП-5 найкращих місць для дайвінгу


 
Головна Новини туризму У Львові 22-28 червня триватиме «Тиждень вуличного кіно»