Зелений туризм в Карпатах
Ваш незабутній відпочинок в унікальних природних умовах Карпатських гір в поєднанні з домашнім затишком та надзвичайною гостинністю господарів гірських маєтків!
Сільський зелений та екологічний туризм в Карпатах

Туризм

Реклама

Зелений туризм в Косівському районі: домашня атмосфера для всієї родини
Портал Зелений туризм - Новини зеленого туризму

Екотуризм став одним із найбільш популярних туристичних напрямків в сучасній Україні. І Косівщина стала своєрідним його центром: поряд з курортними закладами тут процвітають приватні садиби. Ідеальне поєднання гуцульського культурного середовища, автентичних традицій та природних пам’яток чекає на відвідувачів в будь-яку пору року.
Косівський район пропонує відпочинок за вподобаннями: тут є змога пізнавати довкілля, смакувати традиційними сільськими стравами з еко-продуктів, збирати гриби та ягоди. Власники приватних садиб нерідко організовують пізнавальні екскурсії, катання на велосипедах та конях, екстремальні та спокійні піші прогулянки.

Сільський зелений туризм з гуцульським колоритом

Кожна садиба сільських господарів – це колиска гуцульського духу. Господарі вкладають душу в облаштування комфортних умов та забезпечення відвідувачів всім необхідним. Для прикладу, розглянемо низку приватних господарств Косівщини, що мають бездоганну репутацію.
    1. Садиба «Клен» в с. Вербовець. Автентичний будинок з дерева в 2 поверхи, розташований в глибинах казкового лісу. Недалечко – ставок, де гості можуть розслабитися й повудити рибу. Поряд з житловими приміщеннями, обладнаними за останнім словом техніки, дарують спокій бджолині вулики. Діток радують гойдалки, а закоханих – романтичні альтанки.
    2. Садиба господині Оксани Лучук (м. Косів). Тут гостям пропонують цікаві автомобільні подорожі Карпатами, організовують мандрівки в гори, надають послуги тренера з гірськолижного спорту.
    3. «У Гуньки». Садиба в Косові, розташована неподалік цілющого джерела. «Кринчиста криничка», за легендами, допомагає пізнати щиру взаємну любов. Подейкують, що її водою пращури лікували хвороби очей, рятувалися від чуми та холери. Сьогодні тут чарує велич природи: мережки стежок та крислаті крони дерев.
    4. Садиба «Забава» (с. Шешори). За невелику доплату туристи мають змогу покататися на конях, пройтися екскурсійним гірським маршрутом, відвідати місцеві музеї та базар. Гості захоплено збирають ягоди та гриби, а на різдвяні свята отримують задоволення від талановито розроблених програм.
    5. Садиба «Біля Черемошу». Справжній пригодницький та екстремальний хаб в с. Розтоки. Взимку – лижі, сани та коні. Влітку – риболовля, збирання цілющих рослин, пізнання природи під зірковий шепіт та говірку річкових хвиль.
Звісно, перелік місць для проживання еко-туристів значно ширший. Та всі вони об’єднані якісним сервісом, а працівники здебільшого володіють кількома мовами (серед яких англійська, німецька та інші).

Екотуризм як повернення в минуле

Дослідники стверджують, що відпочинок на лоні природи в приватних оселях був популярним здавна. Саме так відпочивали такі відомі українці, як Леся Українка та Іван Франко. «Піонером» зеленого туризму також можна назвати Михайла Коцюбинського. Напрям, який свого часу був «модним» серед бомонду, сьогодні об’єднав більше 17 країн Європи. І Косівщина активно розвиває екологічні подорожі, сприяючи розквіту туристичного потенціалу Івано-Франківської області.


 
Головна Новини туризму Зелений туризм в Косівському районі: домашня атмосфера для всієї родини