Зелений туризм в Карпатах
Ваш незабутній відпочинок в унікальних природних умовах Карпатських гір в поєднанні з домашнім затишком та надзвичайною гостинністю господарів гірських маєтків!
Сільський зелений та екологічний туризм в Карпатах

Туризм

Реклама

У Карпатах завершився фестиваль-пленер камерної музики karpatyArt
Портал Зелений туризм - Новини зеленого туризму
У Яремче-Ворохті завершився фестиваль-пленер камерної музики karpatyArt, повідомили організатори.

Впродовж п’яти днів у Карпатах відбулися вісім концертів камерної музики за участі українських та зарубіжних виконавців. Серед них – Тарас Менцінський (віолончель), Андрій Ткачук (фагот), Наталя Зубко (фортепіано), Кирило Стеценко (скрипка), Володимир Ханас (диригент), Дарія Воліцька (сопрано), Анна Стемпін-Ясновська (фортепіано).

Такий захід академічного мистецтва у Карпатах проходить вперше. Цього року його почесною гостею стала талановита піаністка з Польщі, Анна Стемпін-Ясновська. Окрім музичних концертів, в програмі фестивалю відбулася низка творчих майстер-класів. Сучасні відомі виконавці – Кирило Стеценко та Андрій Ткачук – поділилися з юними початківцями секретами професійної майстерності, яка необхідна для успішних виступів.

На фестивалі яскраво проявили себе і молоді таланти: Ірина Країнська (фортепіано), Тарас Дубровський (фортепіано), Августа Шишкіна (фортепіано), Модест Менцінський (віолончель), Юрій Товарницький (флейта), Ярослав Гамаль (гітара). Також гості пленеру мали змогу слухати і збірні виступи музикантів. Зокрема, камерного оркестру «Harmonia Nobile», струнного ансамблю «Quattro Corde» Івано-Франківської обласної філармонії та KLMB String Quartet .

Незабутнім голосом karpatyArt стала солістка Національної опери України, Ірина Поштарюк.

Музика є також психотерапією, адже, опираючись на всю палітру емоцій, сприяє лікуванню душі. Авторський тренінг психотерапевта у методі позитивної психотерапії, Галини Дичковської та круглий стіл Ігоря Прокопюка на цю тему стали своєрідними «родзинками» karpatyArt .

Окрім музикотерапевтичних сесій, слухачі мали нагоду самі створити музичну композицію імпровізаційного плану. Для цього об’єдналися для спільного музикування на різноманітних музичних інструментах, віддаючись інтуїтивному відчуттю.

На мистецькій сцені протягом фестивалю прозвучали твори відомих класиків: Й. С. Баха, Л. Боккеріні, А. Вівальді, П. Чайковського, Л. Бетховена, М. Скорика, Ф. Шопена, С. Рахманінова, Д. Шостаковіча, А. Кос-Анатольського та інших.

Доброю традицією наступних років стануть концерти і за участі наймолодших учасників фестивалю. Незабутні позитивні емоції усім присутнім цьогоріч подарували маленькі музиканти Яремче, Львова, Івано-Франківська та Бурштина. Завершальний концерт karpatyArt пройшов в Івано-Франківській обласній філармонії.

Нагадаємо, що спеціальний партнер фестивалю – австрійсько-німецька фірма роялів Feurich. Фестиваль камерної музики у Карпатах відбувся за підтримки міського голови В. Онутчака, Івано-Франківської обласної філармонії та Львівської національної музичної академії ім. М. В. Лисенка.

Вголос


 
Головна Новини туризму У Карпатах завершився фестиваль-пленер камерної музики karpatyArt