Зелений туризм в Карпатах
Ваш незабутній відпочинок в унікальних природних умовах Карпатських гір в поєднанні з домашнім затишком та надзвичайною гостинністю господарів гірських маєтків!
Сільський зелений та екологічний туризм в Карпатах

Туризм

Реклама

Ралі 'Пекін-Париж' покинуло Україну (ФОТО)
Портал Зелений туризм - Новини зеленого туризму
Ралі 'Пекін-Париж' покинуло Україну (ФОТО)
23 червня трансатлантичне ралі «Пекін-Париж» взяло курс на україно-словацький кордон.

Рівно о 8.00 перше авто стартувало за легендою на Закарпаття: контрольно-пропускний пункт перетину кордону з Євросоюзом «Чоп» готувався для того, щоб ретро-автомобілісти комфортно перетнули кордон. Автомобілів стартували з розривом в одну хвилину.

Одягнені у козацькі строї стрільці львівського куркового товариства салютували старту автомобілів з стародавньої вогнестрільної козацької зброї рушниць пістолів та мушкетів. Гостей прийшов привітати Голова Львівської облдержадміністрації Віктор Шемчук та заступник мера Львов з гуманітарних питань Василь Косів.

Спеціально для урочистого старту львівський театр історичної мініатюри «Пані Кураж» підготували ретро-костюми часів випуску автомобілів ралі. Гості з 26 країн світу із великим захопленням фотографувалися з учасниками дійства. Найбільше задоволення від спілкування з українськими козаками, мабуть отримав екіпаж №89 Shubun Kitami(JP) / Hirofumi Igarashi(JP) на Bentley MkVI (1951 року випуску). Пан Шубун розповідав, що він з древнього самурайського роду та із цікавістю розглядав козацьку шаблю…

Працівники львівської Державтоінспекції не мали клопотів із забезпеченням комфортного проїзду автомобілів ралі «Пекін-Париж» вулицями Львова – львів’яни святкували Трійцю, автошляхи були порожніми.

Перетин кордону зайняв для понад ста автомобілів 2, 5 години. Перед кордоном з організаторами та учасниками автопробігу зустрілося керівництво Закарпатської області: гості отримали подарункові сувеніри, рекламно-промоцій матеріали про туристичні об’єкти області та запрошення ще відвідати Україну.

Фото Євгенія Кравса
 

Вголос


 
Головна Новини туризму Ралі 'Пекін-Париж' покинуло Україну (ФОТО)