Зелений туризм в Карпатах
Ваш незабутній відпочинок в унікальних природних умовах Карпатських гір в поєднанні з домашнім затишком та надзвичайною гостинністю господарів гірських маєтків!
Сільський зелений та екологічний туризм в Карпатах

Туризм

Реклама

У червні відбудеться фестиваль 'Львів на тарілці'
Портал Зелений туризм - Новини зеленого туризму
28-30 червня у місті Львів відбудеться II Гастрономічний фестиваль «Львів на тарілці». Про це інформує прес-служба Львівської ОДА.

Упродовж трьох днів гурмани матимуть змогу відвідати ярмарок-презентацію та продегустувати страви львівської кухні, традиційні напої та регіональні сезонні продукти.

Також гостям фестивалю буде запропонована можливість взяти участь у гала-вечері за великим столом просто неба, де найкращі шеф-кухарі Львова презентуватимуть страви та напої, приготовані за особливими рецептами львівської кухні з використанням продукції місцевих виробників.

У програмі фестивалю:

Ярмарок страв Львівської кухні та ярмарок харчових продуктів «Смакуємо з Карпат», який відбудеться 28-30 червня 2013 року на північній стороні пл. Ринок з 14:00 до 22:00 год. (30 червня до 20:00 год). Вхід на ярмарок вільний.

Гала-вечеря страв Львівської кухні відбудеться 28 червня на галереї-тереса Палацу мистетцв на вул. Коперника, 15 з 19:00 до 23:00 год.

Вголос


 
Головна Новини туризму У червні відбудеться фестиваль 'Львів на тарілці'