Зелений туризм в Карпатах
Ваш незабутній відпочинок в унікальних природних умовах Карпатських гір в поєднанні з домашнім затишком та надзвичайною гостинністю господарів гірських маєтків!
Сільський зелений та екологічний туризм в Карпатах

Туризм

Реклама

У Львові значно зросла кількість турецьких туристів
Портал Зелений туризм - Новини зеленого туризму
У Львові значно зросла кількість туристів з Туреччини. Про це повідомила прес-служба Львівської міськради.

За інформацією одного з 4* зіркових готелів Львова, цього року кількість гостей з Туреччини, які скористались послугами готелю – 800 осіб проти 70 осіб у 2012 році.

15 травня громадська спілка «Львівський Туристичний Альянс» за підтримки авіакомпанії «Турецькі Авіалінії» та сприяння Львівської міської ради провела промотур для 10 туристичних операторів Туреччини.

Окрім екскурсійних програм, гості мали змогу оглянути готельну інфраструктуру та встановити ділові контакти з представниками львівських туристичних операторів під час воркшопу, який відбувався у готелі Леополіс.

З вітальним словом до представників львівських та турецьких компаній звернувся заступник міського голови з гуманітарних питань Львова Василь Косів. Туристичні можливості Львова висвітлив директор департаменту «ЄВРО 2012» Олег Засадний та представники туристичної сфери міста Львів.

Результатом роботи воркшопу стало налагодження співпраці та обмін досвідом, що є хорошою платформою для майбутньої тісної співпраці для збільшення туристичного потоку як до Львова, так і до Туреччини.

«Прекрасна архітектура, європейська атмосфера, близькість, хороше авіасполучення, безвізовий режим та розвинута готельна інфраструктура - це ті ключові фактори, які дають можливість розвивати цей напрямок для турецьких туристів», - зазначив Ertugrul Karaoglu, голова турецької делегації , член Асоціації Туристичних Агенцій Туреччини TURSAB

Це вже другий промо-тур, організований за підтримки авіакомпанії «Турецькі Авіалінії» – у квітні делегація фахівців туристичної галузі м. Львова представила туристичний потенціал міста на виставці «АITF» у м. Баку, Азербайджан.

Львівський Туристичний Альянс - це громадська спілка, що об’єднує львівських професіоналів гостинності. Об’єднаними зусиллями його членів займається промоцією міста на внутрішніх та закордонних ринках, покращенням конкурентоспроможності туристичних послуг та інфраструктури міста.

За інформацією ЛКНП «Центр розвитку туризму м. Львова» загальна кількість відвідувачів з Туреччини у 2013 році становила 419 осіб, з них в ТІЦ в міжнародному аеропорту «Львів» імені Данила Галицького - 255 осіб, на головному залізничному вокзалі – 77, в ТІЦ на пл. Ринок – 87 осіб.

Вголос


 
Головна Новини туризму У Львові значно зросла кількість турецьких туристів