Зелений туризм в Карпатах
Ваш незабутній відпочинок в унікальних природних умовах Карпатських гір в поєднанні з домашнім затишком та надзвичайною гостинністю господарів гірських маєтків!
Сільський зелений та екологічний туризм в Карпатах

Туризм

Реклама

Де найкращий світанок у світі? (ФОТО)
Портал Зелений туризм - Новини зеленого туризму
Де найкращий світанок у світі? (ФОТО)
Зручно вмоститись на пляжі з пляшчиною холодного пива в руці і спостерігати як сонце повільно зникає за горизонтом. Це одне з найбільших задоволень усіх туристів. Але є ще щось більше. Це більше стає винагородою за ранкові підривання з ліжка, сходження на гору в суцільній темряві – споглядання, як сонце сходить у всій своїй красі.

Всесвітньовідомий туристичний путівник Lonely Planet підготував підбірку місць на планеті, де світанки залишать найбільше вражень.

Улуру, Австралія

Де найкращий світанок у світі? (ФОТО)

Центральна Австралія приголомшує своєю природою, не менш прекрасно спостерігати тут, як сходить сонце. Для цього потрібно піднятись о 4 ранку і з іншими сомнамбулами штурмувати автобуси, що відвезуть до найкращих місць споглядання. Але як тільки чорне небо заграє фіолетовими, зеленими та синіми фарбами, освітить червоні скелі Улуру, ти усвідомлюєш, що воно було того варте.

Гора Батур, Балі

Де найкращий світанок у світі? (ФОТО)

Якщо ви настільки відчайдушні, щоб зустріти світанок в балінезійських горах, але не настільки щоб підніматися на круту гору Агунг, пропустіть її. Замість цього оберіть гору Батур. Поїздки туди організовуються в Убуда, пікапи стартують о 2 ночі. Передсвітанкові види дорогою від озера до Агунга та сусідній Ломбок є найкращими у Південно-Східній Азії.

Озеро Інле, М’янма

Де найкращий світанок у світі? (ФОТО)

Проведіть ніч в будиночку на опорах біля найбільшого бірманського озера Інле і ви будете зачаровані видом без необхідності переміщатись далі, ніж за 5 кроків від ліжка. Навколишні гори, рибаки та плаваючі сади – у вас буде достатньо тем для фотознімків. Або можна просто вмоститись і насолоджуватись видом, поки знову не повернетесь під ковдру.

 

Каньйон Брайс, США

Де найкращий світанок у світі? (ФОТО)

Сюди легко добратись машиною, або спеціальним шатлом, а оглядові майданчики пропонують найкращі види на цілому Заході. Унікальні кам’янисті утворення велично освітлюються сонцем, що сходить. Якщо ж ви потрапите сюди взимку, снігові піки зроблять картину ще більш магічною. Краєвид епічний – через весь Природний парк «Каньйон Брайс». Тільки не забудеться одягнутись тепло, вночі в пустелі холодно.

 

Дельта Окаванго, Ботсвана

Де найкращий світанок у світі? (ФОТО)

Світанок – чи не найкращий час побачити усе різноманіття фауни Ботсвани у всій її величі. Спробуйте сафарі на світанку з місцевим провідником і ви отримаєте більше, ніж незабутній подорожній досвід. Але, якщо крокодили та газелі вже зібрались влаштувати гру в хованки з любителями сафарі, ви все одно побачите мерехтливі відблиски сонця в водяних долинах дельти.

Гора Фуджі, Японія

Де найкращий світанок у світі? (ФОТО)

Сходження на найвищу гору Японії не є легкою прогулянкою. І якщо у вас не має великого досвіду походів краще це зробити в офіційний похідний сезон – протягом липня-серпня, коли вершина не вкрита снігом. Побачивши світанок тут ви не зустрінете нічого подібного ніде більше на Землі. Якщо ж ви не встигнете прийти на вершину вчасно, не переживайте – зі стежки Йошіда чудово видно, як сонце прокладає свій шлях небом.

 

Шетландські острови, Шотландія

Де найкращий світанок у світі? (ФОТО)

Най північніші острови Великобританії надають одні з найкращих світанкових краєвидів в Європі. Віддалені пляжі є ідеальним місцем для спостерігання за сонцем, і ми обіцяємо солодку ізоляцію, яку не порушить натовп туристів. Найкраще сюди приїхати ранньою весною або пізньою осінню. У літні місяці сонце проводить лише кілька годин над горизонтом.

Про Українські світанки Lonely Planet не згадує, а даремно. Схід сонця в Карпатах виглядає не менше містично та магічно, ніж в описаних вище місцях.

Де найкращий світанок у світі? (ФОТО)

 

Фото: davidlazarphoto, kinglomo, tripadvisor, redjoe, photomax

Вголос


 
Головна Новини туризму Де найкращий світанок у світі? (ФОТО)