Зелений туризм в Карпатах
Ваш незабутній відпочинок в унікальних природних умовах Карпатських гір в поєднанні з домашнім затишком та надзвичайною гостинністю господарів гірських маєтків!
Сільський зелений та екологічний туризм в Карпатах

Туризм

Реклама

На Закарпатті відбудеться фестиваль 'Швейк тур'
Портал Зелений туризм - Новини зеленого туризму
У травні в Закарпатській області відбудеться фестиваль «Швейк тур»

Організовують захід місто Їглава та край Височіна Чеської Республіки, а також місто Ужгород та Закарпатська облрада, повідомила Вголосу прес-служба ЗОР.

Офіційна частина відкриття фестивалю відбудеться у п'ятницю, 24 травня, на Київській набережній перед обласним музично-драматичним театром.

У програмі фестивалю – відкриття меморіальної дошки, присвяченої першому президенту Чехословаччини Т.Г.Масарику, та міні-пам'ятника символу міста Їглави на перилах Київської набережної, виступи рок-гуртів із Чехії LADY CATE, VIGO, ARCISKAČÁNY MORAVA, CHINA BLUE, JARDA HYPOCHONDR A DIVNA PARTA, а також ряд закарпатських колективів.

Перед облмуздрамтеатром діятиме ресторан-шапіто чеської кухні з дегустацією чеських страв і сортів пива.

Протягом всього заходу ужгородців та гостей міста розважатиме: гурт ŠVEJK BAND. Учасників фестивалю вітатимуть також закарпатський гypт Рок-аш (Rock-H).

У приміщенні Закарпатського облмуздрамтеатру 24 травня, а 25 травня в Мукачівському облдрамтеатрі пройде театральна вистава рок-опери «Ісус Христос супер - зірка».

У церемонії відкриття фестивалю візьме участь велика представницька делегація краю Височіна та його головного міста - Їглави.

 

Вголос


 
Головна Новини туризму На Закарпатті відбудеться фестиваль 'Швейк тур'