Зелений туризм в Карпатах
Ваш незабутній відпочинок в унікальних природних умовах Карпатських гір в поєднанні з домашнім затишком та надзвичайною гостинністю господарів гірських маєтків!
Сільський зелений та екологічний туризм в Карпатах

Туризм

Реклама

У травні в Карпатах встановлять рекорд з дримбання
Портал Зелений туризм - Новини зеленого туризму
У травні в Карпатах встановлять рекорд з дримбання
11-12 травня в Криворівні  (село Верховинського району Івано-Франківської області, на Гуцульщині) вібдуеться фестиваль горянської та туристичної культури «Черемош-фест». Про це Вголосу повідомили організатори фестивалю.

Доєднатися до дійства зможуть всі охочі – туристи, горяни, просто небайдужі Черемошу люди.

«Черемош знаменний для горян, туристів, митців, формує з усіх небайдужих всеохоплююче Ми. Це Ми - живі сторінки набутків, ілюстрація цілісності єднання протилежностей. Бо Черемош знаменний для всіх нас», – йдеться у прес-релізі.

Захід відбудеться під егідою Товариства Лева та за сприяння Всесвітнього Фонду Природи.

В суботу, 11 травня о 10:00-12:00 фестиваль відкриється спільним сплавом Чорним Черемошем дружніх туристичних клубів та громадських організацій.

Музична складова фестивалю ретельно відібрана і представлена музичними колективами, в творчість яких органічно вплетений народний мелос і передовсім – карпатський.

11 травня ввечері відбудуться виступи колективів, що використовують у своїй творчості найпотужний саунд – «КораЛЛі», «Рура», «Перкалаба» ( Івано-Франківськ), «Дримба да Дзиґа» (Київ).

Наступного вечора, 12 травня, відбудеться виступ колективів, що виконують свою музику ближче до автентичного, акустичного звучання. Цього вечора лунатиме камерне звучання – виступатимуть автентичні гуцульська ансамблі, «Фолькнери» (Київ), і так званий «львівський слід» – Гич Оркестр та LBB.

В рамках фестивалю відбудеться рекорд найчисленнішого в країні дримбання на гуцульських дримбах. Всі охочі матимуть змогу придбати гуцульську дримбу, один із символів фестивалю, і долучитися до встановлення рекорду. Встановлення рекорду відбуватиметься на березі Чорного Черемошу, утворюючи ланцюг Дримбарів, символічно єднаючи музичну резонацію його творців з хвилями-вібраціями Чорного Черемошу.

Неподалік сцени буде розміщено наметове містечко з охороною (безпека гарантується). Організатори фестивалю також подбали про встановлення необхідної кількості туалетів, вивіз сміття (ми ж зелені туристи!), парковку для автомобілів та організовану охорону на всій території фестивалю. Є можливість розміщення в зелених садибах (т.зв. приватний сектор) – за попередньою домовленістю.

Також на території фестивалю можна буде придбати їжу та напої.

Діятиме мотузковий парк.

12 травня з 15.00 по 17.00 на фестивалі відбуватимуться лекції, присвячені збереженню природи та культури Карпатського реґіону, де гості зможуть дізнатися більше про той край, в якому вони перебувають .

Для учасників та гостей фестивалю буде організований трансфер до Криворівні зі Львова та локальніший – в Криворівню з Верховини. Село – на трасі з Косова на Верховину.

Вголос


 
Головна Новини туризму У травні в Карпатах встановлять рекорд з дримбання