Зелений туризм в Карпатах
Ваш незабутній відпочинок в унікальних природних умовах Карпатських гір в поєднанні з домашнім затишком та надзвичайною гостинністю господарів гірських маєтків!
Сільський зелений та екологічний туризм в Карпатах

Туризм

Реклама

'Березневі коти' проведуть еротичну екскурсію Ужгородом
Портал Зелений туризм - Новини зеленого туризму
ЕротАртфестиваль «Березневі коти - 8» розпочнеться фестиваль 27 березня о 18:00 в облмуздрамтеатрі виставою київського режисера Сергія Архипчука «Майн лібе Віра» за п’єсою закарпатця Олександра Гавроша. 

Про це інформує прес-центр «Закарпаття».

У неділю відбудеться повторний показ. Після показу Валентин Кузан представить фотовиставку, на світлинах якої всі охочі побачать процес підготовки вистави: від моменту роздачі ролей, підготовки, начитки тексту до репетицій і, власне, самої прем’єри.

Крім Сергія Архипчука, під час фестивалю можна буде побачити таких відомих і талановитих українців як Маріанна Кіяновська, Юрко Островершенко, Тарас Малкович. Приїдуть гості з Угорщини та Данії.

Пообіцяли співорганізатори ЕротАртфесту презентувати нові імена у літературі, адже, як розповів Валентин Кузан, «радує рівень авторів, які до цього часу ніде не фігурували, але вони будуть яскравими моментами фестивалю, після чого їхні імена зазвучать у літературі гучніше і, можливо, років через 5 увійдуть в український літературний процес як одні з основних його творців».

Закарпатський художник Петро Ряска відповідає за візуальну частину фестивалю. Він проводитиме перформанс, однак, який саме – не розповів. За словами митця, люди не повинні себе налаштовувати на щось конкретне, тоді й ефект від побаченого буде максимальним. Щодо художньої виставки, яка проводитиметься у рамках фесту, Петро Ряска зазначив, що більшість робіт спеціально писали під фестиваль. Але є великі майстри з Москви, які спеціалізуються на цій темі, тому вони привезуть свої давніші роботи.

Яскравими пунктами цьогорічного фестивалю будуть еротична екскурсія Ужгородом і «літдесант» у Берегові. Ще з новинок – тренінг про поглиблення стосунків між чоловіком та жінкою. Формат тренінгу – провокативний і, за словами організаторів, «допомагає швидко вийти із старих шаблонів і звичок», а «спонтанність і природність взаємодії в парі допоможуть по-новому побачити вже неефективні сценарії минулих стосунків».

Повну програму фестивалю завантажуйте тут.

Вголос


 
Головна Новини туризму 'Березневі коти' проведуть еротичну екскурсію Ужгородом