Зелений туризм в Карпатах
Ваш незабутній відпочинок в унікальних природних умовах Карпатських гір в поєднанні з домашнім затишком та надзвичайною гостинністю господарів гірських маєтків!
Сільський зелений та екологічний туризм в Карпатах

Туризм

Реклама

У Карпатах відбулося польсько-українське лижне зимове сходження на гору Пікуй (ФОТО)
Портал Зелений туризм - Новини зеленого туризму
У Карпатах відбулося польсько-українське лижне зимове сходження на гору Пікуй (ФОТО)
Минулого тижня, за ініціативи Польського туристично-краєзнавчого товариства (ПТТК), а також управління туризму та курортів департаменту міжнародного співробітництва та туризму облдержадміністрації, туристи та шанувальники гірськолижного відпочинку Львівщини та Підкарпатського воєводства (Республіка Польща) здійснили лижне зимове сходження на найвищу вершину Львівської області − гору Пікуй.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Як повідомила заступник директора згаданого департаменту Оксана Погорілко, на вершину успішно вийшли 35 лижників, незважаючи на значні снігові опади. Шлях мандрівників пролягав через с. Верхнє Гусне Турківського району Верховинським хребтом до вершини гори Пікуй.

Керівництво сходженням та безпеку його учасників здійснювали рятувальники Львівської обласної контрольно-рятувальної служби Туристсько-спортивної спілки України разом з рятувальниками Бещадської гірської рятувальної групи.

До слова, сходження на вершини Львівщини планують зробити традиційним, а наступна подорож відбудеться орієнтовно у червні 2013 року.

Вголос


 
Головна Новини туризму У Карпатах відбулося польсько-українське лижне зимове сходження на гору Пікуй (ФОТО)