Зелений туризм в Карпатах
Ваш незабутній відпочинок в унікальних природних умовах Карпатських гір в поєднанні з домашнім затишком та надзвичайною гостинністю господарів гірських маєтків!
Сільський зелений та екологічний туризм в Карпатах

Туризм

Реклама

Львівщина представить в Кувейті свої туристичні привабливості
Портал Зелений туризм - Новини зеленого туризму
17 лютого Посольство України в Державі Кувейт проводитиме серед кувейтських туристичних підприємств презентацію туристичної привабливості України, зокрема й Львівської області. Метою даного заходу є залучення туристів з Кувейту на український туристичний ринок.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Слід відзначити, що туристичний відпочинок в Україні, в основному, приваблює молоде покоління кувейтців, проте лікувальний, пізнавальний та зелений туризм на території України є практично невідомі в Кувейті.

Як інформують у департаменті міжнародного співробітництва та туризму облдержадміністрації, для належного представлення туристично-рекреаційного комплексу регіону до Посольства України в Державі Кувейт було надіслано туристичні презентаційно-довідкові матеріали про Львівщину. Також було досягнуто попередньої згоди щодо представлення кувейтською компанією «Jumbo Travel» українських туроператорів на щорічній галузевій виставці, яка відбудеться в квітні цього року.

Вголос


 
Головна Новини туризму Львівщина представить в Кувейті свої туристичні привабливості