Зелений туризм в Карпатах
Ваш незабутній відпочинок в унікальних природних умовах Карпатських гір в поєднанні з домашнім затишком та надзвичайною гостинністю господарів гірських маєтків!
Сільський зелений та екологічний туризм в Карпатах

Туризм

Реклама

Стартував українсько-польський проект для покращення безпеки туристів
Портал Зелений туризм - Новини зеленого туризму
У січні 2013 року стартував транскордонний туристичний проект «Стимулювання розвитку туризму у Карпатському регіоні шляхом покращення сервісу та безпеки туристів»

Як інформує прес-служба ЛОДА, проект реалізовуватиметься на території Львівської області та Підкарпатського воєводства (Республіка Польща) упродовж 2013 − 2014 років за підтримки Львівської обласної державної адміністрації.

Як повідомили у Департаменті міжнародного співробітництва та туризму облдержадміністрації, в рамках проекту 3 січня у м. Львові відбулась зустріч партнерів та Засідання Зборів Членів Партнерства проекту, учасниками якої були представники Громадської організації «Асоціація Гірських Провідників «Ровінь», Львівської обласної контрольно-рятувальної служби туристсько-спортивної спілки України, Польського Товариства Туристично-Краєзнавчого Відділу ім. Др.М.Орловіча в Перемишлі (РП), Львівської асоціації розвитку туризму, Гірського Добровільного Загону Рятування Група Бещадська (РП), Представництва Спільного Технічного Секретаріату у Львові та ТзОВ «Аудиторської фірми «Універсал консалтинг».

Під час робочої зустрічі, згідно із підписаним Договором про Партнерство, створено транскордонні органи управління проектом, зокрема, сформовано Збори Членів Партнерства, Оціночну Раду Проекту та Секретаріат Партнерства, а також узгоджено втілення спільних транскордонних туристичних ініціатив і заходів, презентовано основні положення, робочий план і графік виконання завдань проекту.

Окрім цього, також відбулось урочисте вручення Почесної відзнаки «В подяку за підтримку гірського рятівництва в Бещадах» генеральному директору АГП «Ровінь» Іванові Горбацю від керівництва Гірського Добровільного Загону Рятування Група Бещадська Республіки Польща.

Довідка:

Транскордонний проект «Стимулювання розвитку туризму у Карпатському регіоні шляхом покращення сервісу та безпеки туристів» розроблено та подано ГО «Асоціації Гірських Провідників «Ровінь» у 2009 році на розгляд Спільного Технічного Секретаріату Програми Транскордонного Співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007-2013, який отримав підтримку незалежних експертів та був рекомендований до співфінансування з коштів Європейського Союзу.

Вголос


 
Головна Новини туризму Стартував українсько-польський проект для покращення безпеки туристів