Зелений туризм в Карпатах
Ваш незабутній відпочинок в унікальних природних умовах Карпатських гір в поєднанні з домашнім затишком та надзвичайною гостинністю господарів гірських маєтків!
Сільський зелений та екологічний туризм в Карпатах

Туризм

Реклама

На вихідних у Львові презентують новий екскурсійний маршрут
Портал Зелений туризм - Новини зеленого туризму
В суботу та неділю, 15 і 16 грудня, у Львові буде започатковано новий екскурсійний маршрут «Автографи довоєнного Львова», присвячений старовинним написам на львівських будинках.

Про це інформує прес-служба Львівської міської ради.

Екскурсію проведе Іванна Гонак, співавтор нового путівника «Ім’я будинку та інші написи», викладач Прикарпатського інституту ім. М. Грушевського МАУП, гід-екскурсовод Львовом. Маршрут екскурсії пройде місцями, де можна побачити найбільшу кількість збережених та відновлених довоєнних написів на львівських будинках. Учасники екскурсії оглянуть на вулицях Львова рекламно-інформативні написи, інскрипції історичного і релігійного характерів, підписи архітекторів і скульпторів, титульні написи, меморіальні таблиці, які були створені до початку Другової світової війни. Також підчас екскурсії будуть демонструватись фотографії втрачених написів та місць, які не ввійшли до маршруту.

«Відвідувачі Центру часто цікавляться, де в місті можна побачити будинки, подвір’я, під’їзди, де збережено або відновлено сліди старого, довоєнного Львова. Такі місця не зажди входять до основних туристичних маршрутів, тому поява окремого маршруту присвяченого цій тематиці є важливою для розвитку туризму у Львові. Спостерігається використання нових написів стилізованих під старовину в оформленні комерційних закладів, розташованих в історичній частині міста. Відтак екскурсія «Автографи довоєнного Львова» може сприяти популяризації цієї тенденції серед львів’ян», – каже керівник Центру туристичної інформації Львова Олена Голишева.

Вголос


 
Головна Новини туризму На вихідних у Львові презентують новий екскурсійний маршрут