Зелений туризм в Карпатах
Ваш незабутній відпочинок в унікальних природних умовах Карпатських гір в поєднанні з домашнім затишком та надзвичайною гостинністю господарів гірських маєтків!
Сільський зелений та екологічний туризм в Карпатах

Туризм

Реклама

У Карпати по екстрим. Практичні поради
Портал Зелений туризм - Новини зеленого туризму
У Карпати по екстрим. Практичні поради
Природа України – чудовий ресурс для розвитку екстремального туризму. Маючи «під боком» такий скарб як Карпати, не варто їхати за кордон в пошуках чогось кращого. Будьте певні, кожного разу відправляючись до Карпат, ви відкриватимете для себе все нові і нові цікаві місця.

Для тих, хто збирається у похід вперше – ідеальним варіантом буде Боржавський хребет. Маршрут не є складним для проходження. Висота найвищої точки гори Стій, приблизно 1677 м. Протяжність усього хребта до 50 км, але якщо Вам доведеться зійти швидше – внизу розташовано чимало сіл.

Зимова Боржава рекомендується для екстремалів з досвідом. Проте, якщо ви заплануєте похід на кінець червня, то застане тут справжнє багатство чорниць.

Наступним пунктом є «Гуцульські Альпи», до яких належать Рахівські гори. Один з наймальовничіших куточків. Із цілого району цих гір хотілось б виділити гору Піп Іван Мармароський. Хребет є доволі скелястим і порівняно високим, його висота дорівнює близько 1900 м. Гора знаходиться на кордоні України з Румунією, що додає особливої атмосферності перебуванню.

За умови наявності необхідної перепустки для перетину кордону, в мандрівників є можливість ознайомитись з колоритом тамтешніх сіл. Проте, якщо ви не бажаєте ускладнювати свій похід залагодженням цих моментів, можна обрати маршрут, для якого не потрібні перепустки, чи інші документи.

Найвищим та одним з найпопулярніших районів Карпат є хребет Чорногора. З огляду на те, що до гірського комплексу входить Говерла, тут практично щодня велика кількість туристів, які полюють за неймовірними краєвидами, котрі чекають тут на мандрівника. Якщо ви вирішили відправитись сюди, то важливим моментом є те, що необхідно добре запастись водою, адже тут із втамуванням спраги існують проблеми.

Як зорганізувати похід, аби він був максимально вдалим? І які аспекти потрібно врахувати, аби ніщо не заважало вам насолоджуватись мандрівкою?

Для цього пропонуємо вашій увазі кілька порад перед тим, як пакувати наплічник у похід.

Для початку Ви повинні знати з якої точки Ви виходитимете і куди та коли прибуваєте. Знати, які шляхи транспортного чи залізничного сполучення оберете для від’їзду. Розрахуйте тривалість мандрівки.

Складіть меню. Крупи зберігайте в пластикових пляшках. Взагалі рекомендується брати продукти багаті на вуглеводи, бо жири довго засвоюються, тому сало в похід брати не варто. Під час походу робіть повноцінний сніданок, який дасть Вам сили на день, далі можуть бути один чи два перекуси, тривалістю до однієї години, вечеряти потрібно теж повноцінно.

Речей беріть мало, лише найнеобхідніше, аби не важко було нести. Важкі речі кладіть на низ сумки, відповідно легші зверху. За тим ж принципом розкладайте потрібні Вам речі, зверху найпотрібніші, типу дощовика. Не потрібно затягувати всі лямки на наплічнику, це не дасть бажаного ефекту, хіба що Ви зібралися бігти. Старайтесь усі речі помістити в наплічник, бо навіть прикріплений до рюкзака горизонтально каримат буде заважати.

В Карпатах розвинута мережа не лише пішохідного туризму. Великої популярності зараз набувають сплави ріками, польоти на дельтапланах чи парапланах над висотами Карпат, спелеотуризм –альпінізм в печерах.

Отож екстремальних варіацій для відпочинку у Карпатах маємо достатньо.

Приємних мандрівок!

Фотоа Тараса Миськи

Назар Наконечний


 
Головна Новини туризму У Карпати по екстрим. Практичні поради