Зелений туризм в Карпатах
Ваш незабутній відпочинок в унікальних природних умовах Карпатських гір в поєднанні з домашнім затишком та надзвичайною гостинністю господарів гірських маєтків!
Сільський зелений та екологічний туризм в Карпатах

Туризм

Реклама

Проект «Гармонізація розвитку туризму в сільській місцевості Карпатського регіону» підбив підсумки
Портал Зелений туризм - Новини зеленого туризму

23 листопада 2012 року в м. Івано-Франківськ відбулася підсумкова конференція проекту «Гармонізація розвитку туризму в сільській місцевості Карпатського регіону», що впроваджується Асоціацією економічного розвитку Івано-Франківщини в партнерстві з управлінням зовнішніх економічних зв’язків і туризму Івано-Франківської обласної державної адміністрації, Центром розвитку малого та середнього бізнесу Марамуреського повіту (Румунія) та Карпатським фондом – Україна в рамках Програми прикордонного співробітництва ЄІСП Угорщина – Словаччина – Румунія – Україна 2007–2013.

 

Проект «Гармонізація розвитку туризму в сільській місцевості Карпатського регіону» підбив підсумки

 

Проект спеціалізується у сфері  розвитку туризму, що має на меті сприяння соціально-економічному розвитку сільських громад Карпатського єврорегіону на основі впровадження ефективної місцевої політики, дієвих механізмів підтримки розвитку та маркетингу туристичної індустрії в межах прикордонних територій України і Румунії.

 

У конференції взяли участь представники органів державної влади та місцевого самоврядування, керівники туристично-інформаційних центрів, туристичних асоціацій, громадських організацій та власники приватних садиб Івано-Франківської області (Україна) та повіту Марамуреш (Румунія). 

Метою конференції було підведення підсумків впровадження проекту та окреслення досягнутих результатів, обговорення основних заходів проекту та напрацювання подальших шляхів налагодження активної співпраці між українськими та румунськими учасниками туристичного ринку й формування дієвої партнерської мережі на транскордонному рівні.

 

 М.Ковалів – заступник голови Ради Асоціації економічного розвитку Івано-Франківщини, керівник проекту доповіла про впровадження проекту «Гармонізація розвитку туризму в сільській місцевості Карпатського регіону» в Івано-Франківській області та повіті Марамуреш, окреслила досягнуті результати проекту та охарактеризувала вплив проекту на розвиток туристичної індустрії Карпатського регіону. Також М.Ковалів представила результати Школи з питань розвитку туризму в сільській місцевості Карпатського регіону, яка була організована та проведена Асоціацією економічного розвитку Івано-Франківщини за участю понад 50 представників туристичного бізнесу цільового регіону проекту в жовтні 2012 року в м. Яремче.

П.Горішевський – голова Івано-Франківської обласної Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні презентував спільний українсько-румунський туристичний продукт «Мальовничі сільські Карпати», О.Лисканич – координатор проекту Асоціації економічного розвитку Івано-Франківщини надала інформацію про дисконтну програму лояльності «Карпатський туристичний паспорт», Т.Пащенко – координатор програми Карпатського фонду – Україна виступила з темою «Розбудова інформаційно-рекламного простору та формування привабливого іміджу Карпатського єврорегіону», Р.Біг – виконавчий директор Центру розвитку малого та середнього бізнесу Марамуреського повіту, координатор проекту (Румунія) презентував основні заходи проекту та вплив проекту «Гармонізація розвитку туризму туризму в сільській місцевості Карпатського регіону»  на розвиток туризму в Румунії.

 

 

Про проект  
 
Проект «Гармонізація розвитку туризму в сільській місцевості Карпатського регіону» реалізується Асоціацією економічного розвитку Івано-Франківщини в партнерстві з управлінням зовнішніх економічних зв’язків і туризму Івано-Франківської обласної державної адміністрації, Центром розвитку малого та середнього бізнесу Марамуреського повіту (Румунія) та Карпатським фондом – Україна в рамках Програми прикордонного співробітництва ЄІСП Угорщина – Словаччина – Румунія – Україна 2007 –2013.  
 
Мета проекту: сприяння соціально-економічному розвитку сільських громад Карпатського єврорегіону на основі впровадження ефективної місцевої політики, дієвих механізмів підтримки розвитку та маркетингу туристичної індустрії в межах прикордонних територій України і Румунії.  
 
Цільова територія: Україна (Івано-Франківська область); Румунія (Марамуреський повіт).  
 
Цільові групи проекту: сільські територіальні громади регіону, надавачі туристичних послуг у сільській місцевості; туристичні інформаційні центри; працівники туристичної сфери; органи державної влади та місцевого самоврядування; інституції громадянського суспільства; потенційні туристи.  
 
Основні заходи проекту:  
 
1. Формування спільної місцевої туристичної політики у відповідності до практики ЄС шляхом розробки та впровадження Стратегії розвитку Карпатського села й дієвої системи транскордонного маркетингу туристичних послуг.  
2. Сприяння збереженню природної та культурної спадщини Карпатського єврорегіону шляхом створення спільного туристичного продукту «Мальовничі сільські Карпати».  
3. Підвищення конкурентоспроможності сільських територій Карпатського єврорегіону через впровадження Карпатського туристичного паспорту.  
4. Підвищення рівня навиків і знань фахівців туристичної індустрії шляхом проведення Літньої школи.  
5. Розбудова спільного інформаційного та маркетингового простору та більш позитивного іміджу Карпатського єврорегіону на регіональних та міжнародних ринках.  
 
 
Очікувані результати:  
 
Кількісні: 1 Наглядова рада; 4 зустрічі Наглядової ради; 2 конференції (80 учасників); 2 експертні групи; 5 засідань експертних груп; 4 круглих столи (80 учасників); 4 фокус-групи (80 учасників); 1 аналітичне дослідження, 1 соціологічне дослідження (300 приватних садиб; 2000 туристів), 1 маркетинговий аудит; 1 база даних учасників мережі; 1 Стратегія розвитку Карпатського села; 1 пілотний туристичний продукт «Мальовничі сільські Карпати»; Карпатський календар подій заходів культури і мистецтва (11000); Правила поведінки туристів в Карпатах (30000); Карпатський туристичний паспорт (8000); 1 тримовна туристична брошура про регіон (10000); 1 тримовний каталог учасників мережі Карпатського туристичного паспорту (8000); 1 тримовна туристична карта регіону (10000); 1 тримовна брошура про Карпатський туристичний паспорт (10000); 1 Карпатський центр розвитку туризму; 8 навчальних модулів; Літня школа (40 учасників, 8 днів); інформаційні туристичні стенди (20); 1 веб-портал.  
 
Якісні: система розвитку та маркетингу туристичних послуг українсько-румунських прикордонних територій регіону; пілотний українсько-румунський туристичний продукт «Мальовничі сільські Карпати»; покращення конкурентноздатності Карпатського єврорегіону та його іміджу на ринку Європи; забезпечення зростання зайнятості населення в туристичні сфері; покращення інформаційного простору в сфері туризму Карпатського єврорегіону.

Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.


 
Головна Новини туризму Проект «Гармонізація розвитку туризму в сільській місцевості Карпатського регіону» підбив підсумки