Зелений туризм в Карпатах
Ваш незабутній відпочинок в унікальних природних умовах Карпатських гір в поєднанні з домашнім затишком та надзвичайною гостинністю господарів гірських маєтків!
Сільський зелений та екологічний туризм в Карпатах

Туризм

Реклама

Зустріч партнерів проекту «Гармонізація розвитку туризму в сільській місцевості Карпатського регіону»
Портал Зелений туризм - Новини зеленого туризму

13 жовтня 2012 року відбулася чергова зустріч партнерів проекту «Гармонізація розвитку туризму  в сільській місцевості Карпатського регіону», що впроваджується Асоціацією економічного розвитку Івано-Франківщини в партнерстві з управлінням зовнішніх економічних зв’язків і туризму Івано-Франківської обласної державної адміністрації, Центром розвитку малого та середнього бізнесу Марамуреського повіту (Румунія) та Карпатським фондом – Україна в рамках Програми прикордонного співробітництва ЄІСП Угорщина – Словаччина – Румунія – Україна 2007–2013.

 

У зустрічі партнерів проекту взяли участь представники Асоціації економічного розвитку Івано-Франківщини, управління зовнішніх економічних зв’язків і туризму Івано-Франківської обласної державної адміністрації, Центру розвитку малого та середнього бізнесу Марамуреського повіту (Румунія) та Карпатського фонду – Україна.

 

Під час зустрічі обговорено хід реалізації проекту в третьому та четвертому семестрах проекту, ознайомлено з досягнутими результатами проекту, накреслено шляхи подальшого впровадження проекту.

 

Заступник голови Ради Асоціації економічного розвитку Івано-Франківщини, керівник проекту – Марія Ковалів доповіла учасникам зустрічі про впровадження Карпатського туристичного паспорту в рамках проекту «Гармонізація розвитку туризму  в сільській місцевості Карпатського регіону»,   формування мережі учасників Карпатського туристичного паспорту та підготовку й видання тримовного каталогу учасників мережі Карпатського туристичного паспорту. Партнери проекту ознайомися з Дисконтною програмою лояльності «Карпатський туристичний паспорт» та договором про співпрацю.

 

Партнерами проекту обговорено та схвалено створення Карпатського Центру розвитку туризму на базі Асоціації економічного розвитку Івано-Франківщини.

 

Особливу увагу на зустрічі було приділено організації та проведенню Асоціацією економічного розвитку Івано-Франківщини Школи з питань розвитку туризму в сільській місцевості Карпатського регіону з 14 до 21 жовтня 2012 року в м. Яремче за участю переможців Конкурсу.

 

Раду Біг – виконавчий директор Центру розвитку малого та середнього бізнесу Марамуреського повіту (Румунія), координатор проекту з румунської сторони доповів про стан впровадження проекту в Румунії та висловив пропозиції щодо впровадження Карпатського туристичного паспорту. Партнери проекту домовилися про наступну зустріч проекту в Румунії, в м. Бая-Маре.

 

 

Про проект

Проект «Гармонізація розвитку туризму в сільській місцевості Карпатського регіону» реалізується Асоціацією економічного розвитку Івано-Франківщини в партнерстві з управлінням зовнішніх економічних зв’язків і туризму Івано-Франківської обласної державної адміністрації, Центром розвитку малого та середнього бізнесу Марамуреського повіту (Румунія) та Карпатським фондом – Україна в рамках Програми прикордонного співробітництва ЄІСП Угорщина – Словаччина – Румунія – Україна 2007–2013.

 
Мета проекту: сприяння соціально-економічному розвитку сільських громад Карпатського єврорегіону на основі впровадження ефективної місцевої політики, дієвих механізмів підтримки розвитку та маркетингу туристичної індустрії в межах прикордонних територій України і Румунії.

 
Цільова територія: Україна (Івано-Франківська область); Румунія (Марамуреський повіт).  
 
Цільові групи проекту: сільські територіальні громади регіону, надавачі туристичних послуг у сільській місцевості, туристичні інформаційні центри, працівники туристичної сфери, органи державної влади та місцевого самоврядування, інституції громадянського суспільства, потенційні туристи.

 

Основні заходи проекту:

 

1. Формування спільної місцевої  туристичної політики у відповідності  до практики ЄС шляхом розробки  та впровадження Стратегії розвитку Карпатського села й дієвої системи транскордонного маркетингу туристичних послуг.

2. Сприяння збереженню природної  та культурної спадщини Карпатського  єврорегіону шляхом створення спільного туристичного продукту «Мальовничі сільські Карпати».

3. Підвищення конкурентоспроможності  сільських територій Карпатського  єврорегіону через впровадження Карпатського туристичного паспорту.

4. Підвищення рівня навиків і  знань фахівців туристичної індустрії  шляхом проведення Літньої школи. 

5. Розбудова спільного інформаційного  та маркетингового простору та  більш позитивного іміджу Карпатського  єврорегіону на регіональних та міжнародних ринках.

Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.


 
Головна Новини туризму Зустріч партнерів проекту «Гармонізація розвитку туризму в сільській місцевості Карпатського регіону»