Зелений туризм в Карпатах
Ваш незабутній відпочинок в унікальних природних умовах Карпатських гір в поєднанні з домашнім затишком та надзвичайною гостинністю господарів гірських маєтків!
Сільський зелений та екологічний туризм в Карпатах

Туризм

Реклама

Вчора розпочала свою роботу Школа з питань розвитку туризму в сільській місцевості
Портал Зелений туризм - Новини зеленого туризму
<![if gte mso 9]> Normal 0 false false false RU X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 <![endif]>

15 жовтня 2012 р. в м. Яремче офіційно розпочала свою роботу Школа з питань розвитку туризму в сільській місцевості Карпатського регіону для власників садиб сільського зеленого туризму з прикордонних регіонів України та Румунії. Участь у навчальних заходах беруть представники партнерських організацій, турстичних асоціацій, туристично-інформаційних центрів і приватних садиб сільського зеленого туризму України та Румунії.

Участь у відкритті взяли Володимир Попович – начальник департаменту економіки- заступник голови облдержадміністрації, Віталій Семків – начальник управління зовнішніх економічних зв’язків і туризму облдержадміністрації, Ігор Гладиш – заступник міського голови міста Яремче.

У своєму виступі В.Попович наголосив на пріоритетності розвитку туризму в області, важливості транскордонної співпраці та обміну міжнародним досвідом з розбудови туристичної галузі, формування кластерних об’єднань, покращення рівня якості послуг та маркетингу турпродуктів.

Метою Школи є підвищення рівня навиків і знань фахівців туристичної індустрії. Програмою школи передбачено тематичні заняття та семінари, тренінги та круглі столи з питань нормативно-правового забезпечення сільського зеленого туризму, діючих стандартів якості послуг сільських садиб, бізнес-планування та стратегії в галузі туризму, формування та просування туристичних продуктів Карпатського єврорегіону, обмін досвідом діяльності профільних асоціацій єврорегіону та центрів туристичної інформації. Три дні програми присвячені практичному вивченню досвіду діючих садиб та туристичних атракцій Івано-Франківщини. 

Школа триватиме до 21 жовтня і проводиться у рамках проекту «Гармонізація розвитку туризму в сільській місцевості Карпатського регіону», що впроваджується ГО «Асоціація економічного розвитку Івано-Франківщини» спільно з Центром розвитку малого та середнього бізнесу Марамуреського повіту (Румунія), Карпатським фондом – Україна та управлінням зовнішніх економічних зв’язків і туризму Івано-Франківської облдержадміністрації за фінансової підтримки  Програми прикордонного співробітництва «Угорщина – Словаччина – Румунія – Україна».

 

Довідково:

Метою проекту «Гармонізація розвитку туризму в сільській місцевості Карпатського регіону» є надання підтримки соціально-економічному розвитку сільських громад Карпатського Єврорегіону на основі здійснення ефективної і дієвої місцевої політики та активного розвитку й просування туризму у прикордонних регіонах України та Румунії.

Основні цілі:

1.      Формування спільної політики в галузі туризму відповідно до практики ЄС через здійснення досліджень, розробку та впровадження Стратегії та ефективної маркетингової системи послуг туризму в прикордонній території.

2.      Сприяння збереженню природної та культурної спадщини Карпатського Єврорегіону шляхом створення спільного туристичного продукту «Мальовничі Сільські Карпати».

3.      Підвищення конкурентоспроможності сільських територій Карпатського Єврорегіону шляхом впровадження Карпатського туристичного паспорту.

4.      Підвищення рівня навиків і знань фахівців туристичної індустрії шляхом проведення школи з питань розвитку туризму в сільській місцевості Карпатського регіону для власників садиб сільського зеленого туризму з прикордонних регіонів України та Румунії.

5.      Розбудова спільного інформаційного та маркетингового простору та більш позитивного іміджу Карпатського Єврорегіону на регіональних та міжнародних ринках.

 

Цільові групи проекту: сільські територіальні громади регіону, надавачі туристичних послуг у сільській місцевості; туристичні інформаційні центри; працівники туристичної сфери; органи державної влади та місцевого самоврядування; інституції громадянського суспільства; потенційні туристи.

 

У рамках проекту:

-       проведено аналітичне та соціологічне дослідження з метою вивчення думки власників приватних садиб та туристів щодо оцінки якості надання туристичних послуг в сільській місцевості та шляхів їх покращення,

-       здійснено маркетинговий аудит туристичних послуг в сільській місцевості,

-       розроблено Стратегію розвитку Карпатського села,

-       створено пілотний турпродукт "Мальовничі Сільські Карпати",

-       проведено круглий стіл «Інтеграція культурно-мистецьких та спортивних заходів у туристичну пропозицію регіону» та видано «Карпатський календар подій заходів культури і мистецтва 2012»,

-       розроблено та видано Правила поведінки туристів в Карпатах.

 

Готується до видання Карпатський туристичний паспорт, тримовна туристична карта та промоційна брошура про регіон; передбачене створення Карпатського центру розвитку туризму та веб-порталу проекту.

<![if gte mso 9]> <![endif]><![if gte mso 10]> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Обычная таблица"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman","serif";} <![endif]>

Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.


 
Головна Новини туризму Вчора розпочала свою роботу Школа з питань розвитку туризму в сільській місцевості