Зелений туризм в Карпатах
Ваш незабутній відпочинок в унікальних природних умовах Карпатських гір в поєднанні з домашнім затишком та надзвичайною гостинністю господарів гірських маєтків!
Сільський зелений та екологічний туризм в Карпатах

Туризм

Реклама

У мукачівському замку 'Паланок' виготовлятимуть справжній шоколад
Портал Зелений туризм - Новини зеленого туризму
У мукачівському замку «Паланок» на Закарпатті виділено спеціальне приміщення, де вироблятиметься справжній шоколад. Наразі там проводять ремонтні роботи.

Про це на прес-конференції в Ужгородському прес-клубі повідомив мер Мукачева Золтан Ленд’єл, інформує кореспондент Вголосу.

У Мукачеві вироблятимуть шоколад із зображенням Святого Мартина, покровителя міста.

Але головна ідея «шоколадного виробництва – це створення маленької шоколадної мануфактури , де будуть робитися маленькі ексклюзивні  шоколадні речі, проводитися  майстер-класи з дітьми. Там можна буде подивитися, як виготовляється шоколад, а також продегустувати напої, виготовлені з какао-бобів. У мануфактурі виготовлятимуть фігурки для Музею шоколаду, який повинен розміщуватися теж у замку.

«Кожна фігурка буде мати свій специфічний смак, – каже скульптор Михайло Колодко. – Ці смаки можна буде продегустувати. Днями ми зробимо міні-опитування, який образ з яким смаком асоціюється. Першою фігурою для Музею скульптур буде Ференц Ракоці».

Вголос


 
Головна Новини туризму У мукачівському замку 'Паланок' виготовлятимуть справжній шоколад