Зелений туризм в Карпатах
Ваш незабутній відпочинок в унікальних природних умовах Карпатських гір в поєднанні з домашнім затишком та надзвичайною гостинністю господарів гірських маєтків!
Сільський зелений та екологічний туризм в Карпатах

Туризм

Реклама

Ювілейні Бойківські фестини відвідало 50 тис. гостей
Портал Зелений туризм - Новини зеленого туризму
1-5 серпня 2012 року на території Турківського та сусідніх районів Львівської області за підтримки і під патронатом Президента України Віктора Януковича відбулися П’яті Ювілейні Всесвітні Бойківські фестини.

Участь у фестинах взяли аматорські і професійні колективи з 10-ти областей України, а впродовж п’яти днів проведення гостями фестин стали понад 50 тисяч людей (лише в завершальний день на Співочому полі зібралось більше 25-ти тисяч осіб), - повідомила прес-служба Львівської ОДА.

В межах фестин презентовано мистецькі програми за участю аматорських та професійних колективів з Львівської, Івано-Франківської, Закарпатської, Донецької, Миколаївської, Тернопільської, Херсонської, Харківської, Одеської та інших областей України та міста Києва. Відбулася також виставка-ярмарок робіт народних майстрів, наукові та літературні конференції і конкурси, презентація місцевих громад Турківського району та бойківської кухні, спецпогашення тематичної марки.

У завершальних заходах, які відбулися на «Співочому полі» села Явора у рамках свята мистецтв «Відлуння Бойківського краю» відбулися виступи кращих аматорських фольклорних колективів Турківського, Сколівського, Старосамбірського, Самбірського, Миколаївського, Стрийського, Дрогобицького, Камянка-Бузького, Жовківського, Пустомитівського, Мостиського. Яворівського районів Львівщини та міст Львова, Моршина, Борислава, Трускавця, Самбора та прилеглих районів інших областей.  У вечірній програмі присутні переглянули виступи професійних виконавців та молодіжних гуртів. Також на Співочому полі було представлено виставку робіт народних майстрів Львівщини та презентацію сільських рад Турківського району.

Голова Львівської обласної державної адміністрації Михайло Костюк у зверненні до присутніх на Співочому полі подякував усім дотичним до організації Бойківських фестин та побажав, щоб фестини стали щорічним святом – більш масштабним та видовищним.

“Сьогодні відгомін бойківських фестин чути аж до Києва. Ми маємо за честь бути присутніми на празнику бойків, що представлені в понад 30 країнах світу. Ви досягнули того, що бойківська громада визнана на світовому рівні, а фестиваль є всесвітнім”, - наголосив керівник області.

Голова Всеукраїнського громадського товариства “Бойківщина – ХХІ століття” Петро Косачевич подякував Михайлові Костюку за високий рівень організації Бойківських фестин та вручив голові ЛОДА пам’ятну відзнаку

Всесвітні Бойківські фестини є традиційним, міжнародним, культурно-мистецьким і науковим заходом, який проводиться в межах Турківського району Львівської області один раз на п'ять років. Засновником Всесвітніх Бойківських Фестин є Всеукраїнське громадське товариство «Бойківщина –ХХІ століття».

Співорганізаторами Бойківських Фестин стали Міністерство культури України, Львівська облдержадміністрація. Цьогоріч організація заходів відбувалася також за підтримки Кабінету Міністрів України, який прийняв відповідне розпорядження.

Вголос

"РІК АВТО":
АКЦІЙНІ ЗНИЖКИ, СКОНТО


 
Головна Новини туризму Ювілейні Бойківські фестини відвідало 50 тис. гостей