Зелений туризм в Карпатах
Ваш незабутній відпочинок в унікальних природних умовах Карпатських гір в поєднанні з домашнім затишком та надзвичайною гостинністю господарів гірських маєтків!
Сільський зелений та екологічний туризм в Карпатах

Туризм

Реклама

Експерт: Туристичні потоки до Львова після Євро-2012 збільшились
Портал Зелений туризм - Новини зеленого туризму
Після футбольного чемпіонату Євро-2012 в туристично-інформаційний центр Львова звернулись на 25 % більше туристів, у порівнянні із липнем минулого року. Про це сьогодні розповіла під час прес-конференції директор «Центру розвитку туризму Львова» Надія Радіоненко, інформує кореспондент Вголосу.

«Статистика туристично-інформаційного центру Львова є точною, тому, що кожного, хто звертається ми фіксуємо, запитуємо, з якої країни приїхав турист. Також записуємо з яким зверненням він звернувся до нас. З іншого боку статистика туристично-інформаційного центру не може повністю відобразити все місто, важливо наголосити, що вона є репрезентативною, щодо самостійно подорожуючих туристів. Тому що до Львова приїжджає багато груп. Організовані туристи сюди не заходять, бо у них є гід, є повністю організована подорож», – розповіла Радіоненко.

За словами директора «Центру розвитку туризму Львова», статистика відображає картину по туристам, які подорожують самостійно. Її центр веде з 2010 року. Порівнюючи з липнем 2011 року, цьогоріч кількість туристів зросла на 25 %. Якщо минулого року це було 2180 людей, цього року це 2900 гостей. 

«Як і минулого року більша частина відвідувачів – це іноземці. При чому по кожному з наших ключових ринків, а ними є Україна (внутрішній туризм), Росія, Німеччина та Польща, кількість туристів зросла. Зросла кількість відвідувачів  і з наших основних  міст України, яких ми приймаємо туристів: Київ, Харків, Донецьк, Дніпропетровськ, Крим. Зокрема, побільшало гостей із західних регіонів у липні цього року: Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Закарпаття», – підсумувала Радіоненко.

Вголос

"РІК АВТО":
АКЦІЙНІ ЗНИЖКИ, СКОНТО


 
Головна Новини туризму Експерт: Туристичні потоки до Львова після Євро-2012 збільшились