Зелений туризм в Карпатах
Ваш незабутній відпочинок в унікальних природних умовах Карпатських гір в поєднанні з домашнім затишком та надзвичайною гостинністю господарів гірських маєтків!
Сільський зелений та екологічний туризм в Карпатах

Туризм

Реклама

600-річний ювілей Микуличина відзначатимуть на державному рівні
Портал Зелений туризм - Новини зеленого туризму

Микуличину 600 років. Ювілей відповідно до рішення Верховної Ради буде відзначений на державному рівні. Це цікаве, колоритне гуцульське село з привітними, гостинними людьми, багатими традиціями. Понад шість століть у Микуличині працювали лісопромисли. Нині найбільшим скарбом є природа- Микуличин у низькогірній курортній зоні.

 

У різні роки тут побувало багато відомих діячів, письменників, серед найіменитіших престолонаслідник Австо-Угорщини Карл Франс Йосиф Габсбург, майбутній цісар Карл. Біля мальовничого водоспаду Капливець зупинявся Іван Франко. Були тут Микола Міхновський, Михайло Коцюбинський, Михайло Павлик, Кирило Трильовський, Софрон Витвицький, Богдан Лепкий, Христя Алчевська. Небагато з нас знають, що розкішне намисто на шиї Лесі Українки на відомому мабуть усім портреті її дядько Михайло Драгоманов придбав у Микуличині.

http://odtrk.if.ua/

Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.


 
Головна Новини туризму 600-річний ювілей Микуличина відзначатимуть на державному рівні