Зелений туризм в Карпатах
Ваш незабутній відпочинок в унікальних природних умовах Карпатських гір в поєднанні з домашнім затишком та надзвичайною гостинністю господарів гірських маєтків!
Сільський зелений та екологічний туризм в Карпатах

Туризм

Реклама

В Ужгороді пройде дводенний Міжнародний кулінарний фестиваль
Портал Зелений туризм - Новини зеленого туризму
Для IV-го Міжнародного кулінарного фестивалю-змагання «Transcarpathian BBQ FEST-2012 – свято їжі на вогні!» в Ужгороді вже замовили 2 биків.

Про це сьогодні, 26 липня на прес-конференції в Ужгородському прес-клубі розповів Олександр Мерявчик, співорганізатор свята, представник Громадської організації «KarpatEvent», інформує кореспондент Вголосу.

Відбудеться фестиваль 25—26 серпня  в Ужгороді на площі Поштовій. Свято стане центральним місцем масових гулянь з нагоди відзначення 21-ї річниці Незалежності України. 

Організатори запрошують тих, хто любить смачний відпочинок на повітрі. «Запрошуємо як кулінарів-любителів і їхні родини, так і представників закладів харчування, щоб позмагатися з іншими учасниками за звання кулінарного лідера», – закликав Олександр Мерявчик. 

За його словами, журі оцінюватиме учасників у 4 номінаціях (курячі крильця, риба-гриль, корейка на грилі і десерт на грилі). Протягом 2 днів команди готуватимуть ці 4 страви. А  також діятиме публічна номінація «Фан-чемпіон». Усі гості матимуть талони для голосування і за їхньою кількістю визначать переможця у цій номінації.

Крім того, організатори запрошують на фест усіх виробників харчової продукції, виготовленої на Закарпатті.

Торік у BBQ FEST взяли участь 16 команд, навіть гості з Луганської області. Цього року очікують і іноземні команди.

Вголос

В Ужгороді пройде дводенний Міжнародний кулінарний фестиваль - 25% на металопластикові вікна

 
Головна Новини туризму В Ужгороді пройде дводенний Міжнародний кулінарний фестиваль