Зелений туризм в Карпатах
Ваш незабутній відпочинок в унікальних природних умовах Карпатських гір в поєднанні з домашнім затишком та надзвичайною гостинністю господарів гірських маєтків!
Сільський зелений та екологічний туризм в Карпатах

Туризм

Реклама

На Закарпатті відбудеться мінеральне свято
Портал Зелений туризм - Новини зеленого туризму
22 липня  на території між селами Поляна та Уклин Свалявського району Закарпатської області відбудеться фестиваль мінеральної води «Сила життя – у джерелах Карпат».

Про це повідомляє кореспондент Вголос з посиланням на Ужгородський прес-клуб.

За словами голови сільради села Поляна Івана Дрогобецького, це вже вп’яте Свалявщина проводить фестиваль, присвячений головній гордості району – цілющій мінеральній воді. Гості фестивалю (а їх очікують до 20 тисяч) зможуть дізнатися від фахівців про властивості води з кожної із свердловин, яких у районі є кілька. А також будуть представлені можливості лікувальних закладів. 

Хедлайнером фестивалю стане гурт С.К.А.Й. Музиканти навіть змінили заради фестивалю свою концертну програму – скасували поїздку до Миколаєва. Також виступатимуть художні колективи Свалявського району. 

Однією з родзинок стане вечірній феєрверк, оскільки він на «Силі життя» - традиційно чи не найбільший в області. До того ж, цьогоріч у с. Поляна триватиме Кубок Західного регіону серед піротехнічних клубів України. Після змагання усі учасники (члени піротехнічних клубів із Дрогобича, Чернівців, Хмельницького, Закарпаття та інші) об’єднаються та влаштують спільний салют. 

Окрім місцевих мешканців та гостей з інших сіл і міст України у фестивалі візьмуть участь консули сусідніх країн, а також делегація із міста-побратима Поляни – Старої Любовні. 

До слова, завдяки мінеральній воді (тобто оздоровчим закладам, як діють на її базі) село 

Поляна має досить пристойний річний бюджет – понад 4 млн грн. (у селі мешкають понад 3600 людей). «У Поляні не працює тільки той, хто не хоче. А всі інші мають роботу. Щодня на роботу приїжджають і 2 автобуси людей з Мукачева», - каже сільський голова. Поляна – чи не єдине село області, яке за надходженнями у бюджет не відчуває загальної економічної кризи.

Вголос

На Закарпатті відбудеться мінеральне свято - 25% на металопластикові вікна

 
Головна Новини туризму На Закарпатті відбудеться мінеральне свято