Зелений туризм в Карпатах
Ваш незабутній відпочинок в унікальних природних умовах Карпатських гір в поєднанні з домашнім затишком та надзвичайною гостинністю господарів гірських маєтків!
Сільський зелений та екологічний туризм в Карпатах

Туризм

Реклама

Новий туристичний довідник Яремчанщини міститиме 290 км маршрутів
Портал Зелений туризм - Новини зеленого туризму

Новий туристичний довідник Яремчанщини міститиме 290 км маршрутів

Сьогодні в Яремчанському еко-туристичному візит-центрі відбудеться презентація атласу-путівника «Яремчанщина туристична і заповідна».

Його видано в рамках міні-проекту «Сприяння сталому розвитку природоохоронних територій шляхом підвищення інформованості про них». Цей проект підтриманий WWF (Всесвітнім фондом природи) і урядом Норвегії у рамках міжнародного проекту «Збереження та стале використання природних ресурсів Українських Карпат» Дунайсько-Карпатської Програми WWF.

До підготовки атласу була залучена регіональна фундація "Карпатські стежки". Ця громадська організація, яку очолює Василь Гутуряк, здійснює знакування туристичних маршрутів — це важливо і для приваблення туристів, і для їхньої безпеки, і для зменшення екологічного навантаження на наші гори. Два останні роки інтенсивно працюють на Яремчанщині, де загалом буде прознаковано 290 км маршрутів.


 
Головна Новини туризму Новий туристичний довідник Яремчанщини міститиме 290 км маршрутів