Зелений туризм в Карпатах
Ваш незабутній відпочинок в унікальних природних умовах Карпатських гір в поєднанні з домашнім затишком та надзвичайною гостинністю господарів гірських маєтків!
Сільський зелений та екологічний туризм в Карпатах

Туризм

Реклама

Вчора відбулось «Полонинське літо - 2012»
Портал Зелений туризм - Новини зеленого туризму

Вчора відбулось «Полонинське літо - 2012»

Вчора у Верхньому Ясенові Верховинського району відбулося традиційне гуцульське народне свято «Полонинське літо-2012».

Щороку о цій порі, коли високогірні пасовища вкриваються густою запашною пашею і пастухи виганяють худобу на літування, в урочищі «Запідок», що неподалік Верхнього Ясенова Верховинського району, відбулося традиційне гуцульське народне свято «Полонинське літо -2012».

Хоч воно має статус обласного, вчора сюди традиційно з’їхалися гості з гуцульських регіонів сусідніх областей і з-за кордону. У програмі було урочисте вшанування трудівників полонин, запалення полонинської ватри, приготування та частування справжнім гуцульським баношем, конкурсний огляд виставкових територій сільських рад та гуцульських дійств, виставка-ярмарок продукції, виробленої на полонинах.

Це щорічне свято демонструє пріоритети, зокрема Верховинського району, у відродженні вівчарського господарства, літування на високогірних пасовищах, збереженні та примноженні матеріальної та духовної культури гуцулів.

Святкові полонинські дійства логічно продовжаться у вересні цього року, коли завершиться сезон літування на високогірних пасовищах. В цей час у Верховині відбудеться ХХ ювілейний міжнародний гуцульський фестиваль.


 
Головна Новини туризму Вчора відбулось «Полонинське літо - 2012»