Зелений туризм в Карпатах
Ваш незабутній відпочинок в унікальних природних умовах Карпатських гір в поєднанні з домашнім затишком та надзвичайною гостинністю господарів гірських маєтків!
Сільський зелений та екологічний туризм в Карпатах

Туризм

Реклама

Сьогодні Львів відзначає День кельнера
Портал Зелений туризм - Новини зеленого туризму

15:45, 21 травня 2012, понеділок

Сьогодні львівська Гільдія рестораторів за підтримки міської ради нагородила 50 кращих кельнерів міста, інформує кореспондент Вголосу.

Урочистості відбулись в межах Дня кельнера, який уже вчетверте відзначають у Львові. 

Серед 50 кращих працівники таких закладів: « Прага», «Смаколик», «Дарвін»,  «Шекспір», «Масони», «Копальня кави», «Дім легенд», «Під Золотою Розою», «Штрудель Haus», «Крпальня кави» та інші.

«Ідея свята виникла в рік кризи, як реакція на те, що необхідно щось зробити, оживляти  ресторани. В той час велось багато розмов про оптимізацію, про потребу скорочення персоналу. Ми тоді зрозуміли, що необхідно підтримати кельнерів, нікого скорочувати не потрібно, а треба зробити таке свято і  нам самим трохи попрацювати», – розповідає про історію виникнення Дня кельнера Вардкес Арзуманян, власник ресторанів «Мон Піус», «Кентавр», «Тарон».

У День кельнера власники та керівники закладів ресторанного господарства на декілька годин – з 18.00 до 21.00 – стають кельнерам і особисто приєднуються до обслуговування клієнтів своїх закладів. 

З нагоди професійного свята кельнерів привітав заступник міського голови з гуманітарних питань Василь Косів. «Ви поєднуєте багато професій, я думаю, що ви не є лише кельнерами. Дуже часто ви є психотерапевтами і няньками. Ви синтезуєте у собі багато ролей», – сказав він.

Усіх львів’ян, які сьогодні відвідають ресторани та кав’ярні, закликали подарувати весняну квітку своєму кельнерові або кельнерці, таким чином подякувавши за їх важку працю.

Вголос.Львівські новини

Сьогодні Львів відзначає День кельнера - 25% на металопластикові вікна

Мітки: новини, туризм, Львів


 
Головна Новини туризму Сьогодні Львів відзначає День кельнера