Зелений туризм в Карпатах
Ваш незабутній відпочинок в унікальних природних умовах Карпатських гір в поєднанні з домашнім затишком та надзвичайною гостинністю господарів гірських маєтків!
Сільський зелений та екологічний туризм в Карпатах

Туризм

Реклама

В Івано-Франківській області відбулись Всеукраїнські змагання з пішого мандрівництва Стежками героїв
Портал Зелений туризм - Новини зеленого туризму

Протягом кількох днів вже вкотре люди з всієї України брали участь в змаганнях з пішого мандрівництва «Стежками героїв», які організовує Пласт — Національна скаутська організація України, за сприяння Федерації спортивного туризму України.

Метою змагань є масове залучення молоді до спортивного туризму і краєзнавчої діяльності, відродження і розвиток славних традицій українського мандрівництва.

Цього року в Всеукраїнських змаганнях з пішого туризму «Стежками героїв» взяло участь понад 20 команд з усієї України: Івано-Франківська, Львова, Тернополя, Ужгорода, Рівного, Києва, Житомира і навіть Одеси.

 

Учасники змагань долали 70 км. аби здобути 3-й ступінь складності по маршруту, 130 км. на I категорію складності. І на ІІ категорію складності пройшли 160 км.

 

Окрім подолання маршруту команди змагалися також у знаннях краєзнавства, в’язанні вузлів, картографії (топознаки), першої медичної допомоги, стрільби, а також з туристичної техніки: нависної переправи, переправи в брід, самонаведення.

 

Цьогорічний маршрут був досить складний та екстремальний і підкорився не усім командам, що стартували. На шляху учасників змагань траплявся і сніг, і буреломи, і водоспади, і сліди диких тварин, а заразом відкривалася незрівнянна краса Горган.

 

                За попередніми результатами перемогу в поході 3-го ступеня складності здобула команда «Хмельницькі» (м.Львів). Серед команд-учасниць 1 категорії складності перемога дісталася команді Передові (Львів), 2-ге місце «Звірі» (Львів), 3-тє  - команді з суто дівочим складом ПВА (Івано-Франківськ). Першими з 2 к.с. виявилася львівська команда «Тімос», 2-ми в загальному заліку є «Кальцифер Дж» (Львів) і 3-ми закарпатська команда «Трактор Стій».

 

                При визначенні переможців  враховувалося чи команда дійшла в повному складі до фінішу, а також чи здобула всі попередньо визначені вершини з нитки маршруту.

 

                Офіційне нагородження команд відбудеть 20 тавня у Львові.

 

Захід проходив під патронатом Голови Івано-Франківської обласної ради пластуна сеніора Олександра Сича, за підтримки Федерації спортивного туризму України та при сприянні Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді Міністрества освіти і науки, молоді та спорту України. А також захід реалізовано за сприяння Головного управління у справах сім’ї, молоді і спорту ОДА в рамках реалізації програми "Формування національної свідомості молоді Прикарпаття".

 

Допомогу у проведенні змагань надали: Головне управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій Івано-Франківської облдержадміністрації , друкарня «Місто НВ», магазини туристичного спорядження: «Спорт Континент» (Львів), «Команчеро» (Львів), «Горгани» (Львів), «Штурм (Львів), «Робінзон» (Львів), «Волоцюга» (Київ), «Неотек» (Тернопіль), «Джерман авто» (Тернопіль), «Актив» (Івано-Франківськ), Renewable energy centre, Центр досліджень визвольного руху.

Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.


 
Головна Новини туризму В Івано-Франківській області відбулись Всеукраїнські змагання з пішого мандрівництва Стежками героїв