Зелений туризм в Карпатах
Ваш незабутній відпочинок в унікальних природних умовах Карпатських гір в поєднанні з домашнім затишком та надзвичайною гостинністю господарів гірських маєтків!
Сільський зелений та екологічний туризм в Карпатах

Туризм

Реклама

На Закарпатті туристам запропонують сирний маршрут
Портал Зелений туризм - Новини зеленого туризму

15:25, 15 травня 2012, вівторок

На Закарпатті туристам запропонують нову атракцію – сирний маршрут. Про це йдеться у віснику «Турінформ Закарпаття».

Ідея маршруту «Сирний туризм Закарпаття» — знайомство з культурою виробництва традиційної молочної продукції Закарпаття, овечого, коров’ячого, буйволячого молока.

Маршрут включає в себе: відвідування полонин, пасовищ; відвідування сироварень; відвідування ресторанів, що пропонують послуги дегустації традиційного закарпатського сиру; відвідування тематичних фестивалів; можливість сфотографуватись на полонинах, пасовищах, місцях виробництва традиційної продукції; можливість споживання продукції безпосередньо у місці виробництва; а також долучитись до процесу виробництва сиру; відвідування інших спеціалізованих заходів.

Сирний туризм — це спеціалізований вид туризму, що має на меті дегустацію, споживання, купівлю сиру безпосередньо у виробника (на фермі, у спеціалізованому магазині, сироварні, дегустаційному залі, ярмарці чи фестивалі).

Технологічна карта туристичного маршруту «Сирний тур Закарпаття»: протяжність маршруту в межах окремого району: до 100 км; час подорожі: 8—10 годин; тривалість подорожі: ознайомча — 1 день; екскурсійна — 2 дні; анімаційна — 3-5 днів; маршрут екскурсії: Рахівський, Хустський, Міжгірський, Тячівський райони Закарпатської області.

Вголос

На Закарпатті туристам запропонують сирний маршрут - 25% на металопластикові вікна

Мітки: новини, туризм, Львів


 
Головна Новини туризму На Закарпатті туристам запропонують сирний маршрут