Зелений туризм в Карпатах
Ваш незабутній відпочинок в унікальних природних умовах Карпатських гір в поєднанні з домашнім затишком та надзвичайною гостинністю господарів гірських маєтків!
Сільський зелений та екологічний туризм в Карпатах

Туризм

Реклама

Українці надають перевагу відпочинку вдома
Портал Зелений туризм - Новини зеленого туризму

12:59, 11 травня 2012, п'ятниця

Українці надають перевагу відпочинку в межах країни. Про це свідчать дані Асоціації лідерів туристичного бізнесу, згідно яких бронювання турів в межах держави зросло на 20%, у порівнянні з минулим роком.

Статистика стосується не лише літнього періоду, а й турів «вихідних днів». Також спостерігається підвищення інтересу до подієвого туризму: фестивалі, семінари, винні тури в Криму та Одесі, користуються попитом велотури, а також пішохідні тури Карпатами.

Перевага надається туристичним агентствам, які забезпечують повний перелік послуг: від організації проїзду до екскурсійного обслуговування.

Збільшився попит і на відпочинок дітей в українських таборах. При цьому для внутрішнього туризму в Україні характерна і відсутність «горящих турів», оскільки в санаторіях та готелях немає фіксованих дат заїзду і єдиний спосіб зекономити – забронювати путівку за день два до виїзду.

Джерело: turportal.com.ua

Вголос

Українці надають перевагу відпочинку вдома - 25% на металопластикові вікна

Мітки: новини, туризм, Львів


 
Головна Новини туризму Українці надають перевагу відпочинку вдома