Зелений туризм в Карпатах
Ваш незабутній відпочинок в унікальних природних умовах Карпатських гір в поєднанні з домашнім затишком та надзвичайною гостинністю господарів гірських маєтків!
Сільський зелений та екологічний туризм в Карпатах

Туризм

Реклама

На Закарпатті відбувся фестиваль «ЄвроКарпати»
Портал Зелений туризм - Новини зеленого туризму

12:55, 10 травня 2012, четвер

Закарпаття представило свій туристичний потенціал на фестивалі «ЄвроКарпати».  

Захід відбувся уже в третє і став місцем зустрічі власників туристичних об’єктів та спеціалістів туристичної галузі.

Щорічно в Закарпатті проводиться більше 300 фестивалів, проте цей фестиваль, який позиціонується як «фестиваль фестивалів», вважається одним із наймасштабніших. Представляючи туристичний потенціал цілого регіону він гуртує довкола себе представників багатьох напрямів, які мають можливість налагодити контакти та співпрацю, аби ознайомити туристів з унікальними можливостями Закарпаття.

В цьому році цікавість до фестивалю виявили виробники гастрономічної продукції, які за рахунок співпраці з туристичними фірмами надіються розширити свою діяльність.

Щорічно на Закарпатті відкривається велика кількість туристично-рекреаційних комплексів, що дозволяє збільшити туристичний потік і власне, ця це завдання є пріоритетним для керівництва області.

Фестиваль «ЄвроКарпати» відкрив серію фестивалів, які відбуватимуться на Закарпатті в період від весни до зими 2012 року.

Джерело: turportal.com.ua

Вголос

На Закарпатті відбувся фестиваль «ЄвроКарпати» - 25% на металопластикові вікна

Мітки: новини, туризм, Львів


 
Головна Новини туризму На Закарпатті відбувся фестиваль «ЄвроКарпати»