Зелений туризм в Карпатах
Ваш незабутній відпочинок в унікальних природних умовах Карпатських гір в поєднанні з домашнім затишком та надзвичайною гостинністю господарів гірських маєтків!
Сільський зелений та екологічний туризм в Карпатах

Туризм

Реклама

У Відні триває презентація Львова
Портал Зелений туризм - Новини зеленого туризму

13:31, 23 квітня 2012, понеділок

Сьогодні у Відні (Австрія) проходять Дні Львова. Про це інформує прес-служба Львівської міської ради. 

«Для нас також дуже важливим туристичним напрямком, звідки приїздять люди і можуть приїжджати набагато більше, є німецькомовна Європа. Ми говоримо про Австрію, Німеччину, Швейцарію. Ми бачимо статистику та зацікавлення цієї частини Європи Львовом», – зазначив заступник міського голови з гуманітарних питань Василь Косів. 

У рамках цього заходу сьогодні усім мешканцям Відня роздаватимуть міні-запрошення приїхати у Львів – листівки «Welcome to Lviv». 

Всі головні події розгортатимуться у Музейному кварталі. О 17.00 у внутрішньому подвір’ї кварталу виступить вуличний театр «Воскресіння» з вогняним шоу-виставою «Глорія», а також о 16.00 – етно-фольк гурт «Йорий Клоц».

У Бароковій залі Музейного кварталу з 10.00 до 11.30 відбулась мультимедійна презентація Львова. 

В Інституті Східноєвропейської історії Віденського університету о 15.00 відбудеться лекція заступника міського голови Львова з гуманітарних питань Василя Косіва на тему «Львів – культурна столиця України», де він розповість про історію та туристичний бренд Львова.

Вголос.Львівські новини

Мітки: новини, туризм, Львів


 
Головна Новини туризму У Відні триває презентація Львова