Зелений туризм в Карпатах
Ваш незабутній відпочинок в унікальних природних умовах Карпатських гір в поєднанні з домашнім затишком та надзвичайною гостинністю господарів гірських маєтків!
Сільський зелений та екологічний туризм в Карпатах

Туризм

Реклама

Замок Паланок перетворять у популярний туристичний об'єкт
Портал Зелений туризм - Новини зеленого туризму

13:50, 6 квітня 2012, п'ятниця

У Закарпатті за підтримки Європейського Союзу розпочато реалізацію одного з найкрупніших проектів в туристичній інфраструктурі краю.

Вже за два роки з’явиться новий транскордонний туристичний маршрут "Місцями слави Ракоці", що охоплюватиме експозиції в замку Паланок м. Мукачеве (Закарпаття, Україна), Східно-Словацького музею в  м. Кошице (Словаччина), музею Ракоці у м. Шарошпоток (Угорщина). Загальна протяжність маршруту близько 400 км.

За словами координатора проекту, Євгенія Лукші, загальною метою проекту є підвищення привабливості транскордонного туризму в Карпатському регіоні. Проектом передбачено на базі однієї з найбільших замкових споруд Центрально – Східної Європи, замку Паланок створення спільного туристичного продукту "Місцями слави Ракоці".

Спільна історико-культурна спадщина регіону дозволить створити унікальний проект, де кожен бажаючий матиме змогу дізнатись про яскраве минуле історії регіону. На сьогодні замки родини Ракоці добре збережені, через це, мають перспективу стати місцями паломництва туристів як регіонального так і загальноєвропейського рівня.

Загальний бюджет проекту становить 489888 євро. Проект на 90% фінансується Європейським Союзом, програма ЕІСП «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна.

джерело: Турінформ Закарпаття


 
Головна Новини туризму Замок Паланок перетворять у популярний туристичний об'єкт