Зелений туризм в Карпатах
Ваш незабутній відпочинок в унікальних природних умовах Карпатських гір в поєднанні з домашнім затишком та надзвичайною гостинністю господарів гірських маєтків!
Сільський зелений та екологічний туризм в Карпатах

Туризм

Реклама

“Флюгери Львова з Бучач”: чотири дні у Львові триватиме міжнародний етно-джазовий фестиваль
Портал Зелений туризм - Новини зеленого туризму

14:57, 30 березня 2012, п'ятниця

З 29 квітня по 1 травня у дворику Львівської Ратуші буде тривати Х Міжнародний етно-джазовий фестиваль "Флюгери Львова з Бучач".
 

За десять років існування "Флюгери" стали музичною візитівкою Львова та подією, яка розпочинає фестивальний сезон в Україні.

Принаймні, це єдиний фестиваль, на якому люди танцюють під джаз, який може з самого ранку зібрати переповнений дворик фанатів. Це  фестиваль, який дарує радість і затишок настільки різним особистостям.

Упродовж десяти років на "Флюгерах" виступило понад 150 колективів, тобто близько півтисячі митців. Окрім найрізноманітніших відтінків етно та джазу на "Флюгерах" відбувалися і театральні акції, і мультимедійні презентації,  гепенінги з перфомансами, літературні читання та різноманітні естетичні провокації. 

За межами дворика ратуші фестиваль відбувався у "Синій Фляшці", "Ляльці", Філармонії, театрі  ім. Заньковецької, "Дзизі" та інших культових місцях, якщо вже не брати до уваги вулиці нічного Львова.

Якими будуть десяті "Флюгери"? Такими ж непередбачуваними, як і завжди. Тільки трохи урочистішими і старшими на рік.

Першого дня, у неділю 29 квітня, фестиваль розпочне фанк-джазовий гурт "Free Breath", який буквально виріс на "Флюгерах". Добро і любов із нового альбому "Internal" запрезентує київська "AtmAsfera".

Настрій циганського балканського весільного божевілля створить польсько-сербський гурт "Tsigunz Fanfara Avantura". Завершить вечір глибока автентична українська містика проекту "ДахаБраха".

День другий, 30 квітня, почнеться із етно-джазових обробок народних мелодій Бойківщини, Лемківщини та Любельщини полько-казахстанським проектом "Angela Gaber Trio".

Знаний у Львові польсько-український проект "DagaDana" обіцяє потішити своїх шанувальників ще більш несподіваним мікшуванням стилів, інструментів та інтерактивів.

Бадьорою сумішшю одеського фольклору, балканської і клезмерської музики запросять до  масових танців молдавські, російські та українські музики із  "Пушкин Клезмер Бэнд". Ніч надійде під вишукані інтерпретації бойківських, лемківських та гуцульських пісень одного з найкращих слов’янських етно-джазових гуртів –  "Tolhaje", етнічних українців із Польщі.

На початках фестивалю "Флюгери Львова" "Tolhaje" презентували свій перший альбом і відразу завоювали серця тисяч прихильників в Україні. Тепер вони приїдуть на «Флюгери» з новим альбомом "Stereokarpaty".

Цього року 1 травня "Флюгери Львова з Бучач" прокидатимуться із новою надією Львова та новим викликом йому же ж – молодим, зухвалим, іронічним та водночас ліричним "ГИЧ Оркестром".

День трударя "ГИЧ Оркестр" розпочне своєю працею, а про неї хлопці кажуть таке: "ГИЧ делікатно грає екстравагантну музику".
А вже увечері у вівторок виступатимуть першопрохідці українського джазу, люди які із 60-их років у Львові грають джаз і не втомлюються досі – "Dzyga Jazz Quаrtet".

Потужний урбаністичний фанк заграє не надто розпіарений, проте дуже професійний київський проект "Vinipuz Mob".  Майстерне поєднання джазу, фолку і клезмерської музики запропонує нова зірка польської сцени "Project Grzegorza Rogali", який виник завдяки знайомству у "Берклі-Коледжі" польського тромбоніста Ґжеґожа Роґалі з ізраїльською саксофоністкою Саґіт Зільберман.

На "Флюгерах" до "P.G. R." приєднається відомий львівський барабанщик Ігор Гнидин і не покидатиме сцену до завершення. А залишиться Ігор тому, що завершуватиме "Флюгери" гурт,  без якого вже не можливо уявити цей фестиваль – "ShockolaD".

На "Флюгерах" "ShockolaD" вперше представить пісні зі свого нового альбому "World".


 
Головна Новини туризму “Флюгери Львова з Бучач”: чотири дні у Львові триватиме міжнародний етно-джазовий фестиваль