Зелений туризм в Карпатах
Ваш незабутній відпочинок в унікальних природних умовах Карпатських гір в поєднанні з домашнім затишком та надзвичайною гостинністю господарів гірських маєтків!
Сільський зелений та екологічний туризм в Карпатах

Туризм

Реклама

Туристичне Прикарпаття в соціальних мережах!
Портал Зелений туризм - Новини зеленого туризму

Відповідно  до розпорядження облдержадміністрації від 02.12.2011 р.  № 811 головним управлінням з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій спільно з управлінням культури, головним управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації за участі Асоціації економічного розвитку Івано-Франківщини та Регіонального туристично-інформаційного центру сформовано Календар культурно-мистецьких і спортивно-туристських заходів в області на 2012 рік, що розміщений на веб-сторінці http://www.rtic.if.ua/festivals.html (розділ «Туристичне Прикарпаття», розділ «Фестивалі і події»).

       Також інформуємо, що відтепер туристична Івано-Франківщина  представлена і в найпопулярнішій  соціальній мережі світу - Фейсбук (Facebook). Працює фан-сторінка під назвою "Туристичне Прикарпаття". Тут можна знайти інформацію про види туризму, що розвиваються на Івано-Франківщині, переглянути промоційні відео-ролики, ознайомитися із світлинами найпопулярніших туристичних об'єктів області. Адреса сторінки - www.facebook.com/tourism.if.ua

 

Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.


 
Головна Новини туризму Туристичне Прикарпаття в соціальних мережах!